Strona 1 z 1

Leczenie alkoholizmu

: 19 cze 2020, 8:35
autor: magdap
Dzień dobry, w jakim centrum medycznym prowadzone jest leczenie alkoholizmu Kraków? Szukam skutecznej terapii.

Re: Leczenie alkoholizmu

: 22 cze 2020, 9:05
autor: nabila
Ile kosztuje takie leczenie?

Re: Leczenie alkoholizmu

: 03 lip 2020, 8:32
autor: kamil123
Najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od odtrucia alkoholowego i takiego przeprowadzonego przez profesjonalistów. To jest najlepszy start na drodze do wyzdrowienia. Polecam Detoks Fenix. Mają mega doświadczenie i warto im zaufac

Re: Leczenie alkoholizmu

: 23 lip 2021, 20:36
autor: Boguś
A słyszałaś o takim zabiegu jak odtrucie alkoholowe? Jeśli zamierzasz zapisać się na terapię, to polecam Ci zapoznać się z tym tematem. Wielu lekarzy zaleca detoks, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Na pewno wiele przydatnych informacji znajdziesz na https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologicznej. Odtruwanie alkoholowe przeprowadzane jest przez specjalistów – pielęgniarzy bądź ratowników medycznych.

Re: Leczenie alkoholizmu

: 07 lut 2022, 11:52
autor: tomasz45
W Krakowie zapisałem się na terapię uzależnienia w centrum medycznym galmedic. Terapia jest grupowa, ale z tego co wiem istnieje również możliwość terapii indywidualnej, jeśli ktoś chciałby zachować dyskrecję. Ja zdecydowałem się na grupową, myślę, że w grupie jest raźniej. Byłem na razie na jednym spotkaniu i nie żałuję swojej decyzji. Jestem pod opieką specjalistów oraz osób, którzy mają ten sam problem co ja, więc jestem zdania, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jak ukończę terapię to napiszę coś więcej.