Strona 1 z 1

Rezonans

: 26 cze 2020, 19:53
autor: manuelka
Gdzie w Warszawie prywatnie szybko zrobię rezonans?

Re: Rezonans

: 03 lip 2020, 13:53
autor: nabila
Zadzwoń do prywatnych przychodni.

Re: Rezonans

: 13 lip 2020, 10:58
autor: okozey
Warto sprawdzić, gdzie można wykonać rezonans magnetyczny https://tomma.com.pl/badanie/rezonans-magnetyczny/ aby nie było konieczne skierowanie lekarskie. Badanie jest nieinwazyjne i nieszkodliwe, a bardzo precyzyjne. Wskazuje na zmiany chorobowe w układzie mięśniowym i szkieletowym, w tym również w szpiku kostnym.

Re: Rezonans

: 16 lip 2020, 23:19
autor: Dziewczyna
Z tego, co się orientuję, to w Warszawie na Al. Zjednoczenia 36 można zrobić sobie rezonans magnetyczny różnych części ciała - głowy, bioder, stawów itp. Na stronie www możecie zapoznać się z pełną ofertą tej pracowni rezonansu, polecam :)

Re: Rezonans

: 23 lip 2020, 22:55
autor: manuelka
Dzięki za odpowiedź, na badaniu byłam w https://radiomedica.pl/ Robiłam rezonans kręgosłupa, odcinka lędźwiowego. Swietne miejsce, bardzo nowoczesny aparat, wszystko mi zostało wcześniej dokładnie wytłumaczone, obsługa bardzo miła i przez to czułam się bezpiecznie.

Re: Rezonans

: 31 lip 2020, 13:45
autor: suzzi
Rezonans magnetyczny to ważna sprawa i nie należy go odkładać na później, jednak znam polskie realia i wiem, że nie jest łatwo się dostać na takie badanie. Tym bardziej cieszę się, że klinika Medical Magnus Clinic https://mmcenter.pl/pl/uslugi/29,rezonans-magnetyczny w Łodzi ma możliwość prywatnego rezonansu beztubowego. To coś dla mnie, bo mam klaustrofobię.

Re: Rezonans

: 23 sie 2020, 23:29
autor: Sarina
Wedlug mnie w Krakowie jest wielu dobrych specjalistów, którzy mogą postawić każdego na nogi. Rejestracja odbywa się np tutaj http://www.rehabilitacje.org/ co znacznie przyspiesza proces zapisywania się i wizyty w wybranym gabinecie specjalistycznym oraz na rezonans.

Re: Rezonans

: 28 mar 2021, 18:44
autor: Uśka
No u nas czeka nas rezonans magnetyczny kręgosłupa i trochę mam obawy i się boję. Może na wyrost, ale jednak jestem zazwyczaj panikara i różnie z tym bywa. Warto szukać jednak ofert i bliskich terminów, bo zdrowie mamy jedno i raczej tylko prywatnie na ostatnią chwilę znajdziemy jakiś dobry termin.

Re: Rezonans

: 28 kwie 2021, 14:27
autor: teręsska
Właśnie szybko udało mi się umówić wizytę w Warszawie w Radiomedica, też miałam trochę stresu przed badaniem ale pracuje tam bardzo miły personel na na prawdę bardzo skutecznie mnie uspokojono. Badanie szybko mi zleciało :) Także jak szukacie, sprawdzonego i dobrego miejsca do wykonania rezonansu to szczerze polecam.

Re: Rezonans

: 01 lis 2021, 12:17
autor: kłopotekkkk
Ja nie czekałam długo na termin w klinice w Warszawie https://multimed.pl/ . Każdemu polecam tę placówkę, bo obsługa na najwyższym poziomie i można liczyć na ich profesjonalne wsparcie. A samo badanie nie jest inwazyjne, nie trzeba się do niego przygotowywać.