Strona 1 z 1

Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 04 cze 2020, 20:51
autor: anzelm
Witam. Znacie jakieś godne polecenia sklepy internetowe z artykułami elektrycznymi? Najbardziej interesują mnie lampy i przedłużacze, ale też mierniki. Byłbym wdzięczny za namiary ;)

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 20 cze 2020, 15:02
autor: Wincenty_70
Myślę, że największy wybór jest w hurtowni chle-mar.pl. Sam niejednokrotnie zamawiałem stamtąd różne produkty czy armaturę łazienkową, czy narzędzia ręczne. Super jakość, ceni niższa niż stacjonarnie, szczerze polecam.

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 20 lip 2020, 9:02
autor: Mariczan
Mnie udało się kupić oświetlenie razem z meblami w jednym sklepie. Super rozwiązanie, oszczędność czasu i łatwiej jest dopasować styl poszczególnych elementów aranżacji pomieszczenia :idea:

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 06 sie 2020, 14:17
autor: anjali36
Gdzie w sieci można zamówić bardzo długie przedłużacze?

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 31 sie 2020, 10:51
autor: Dorcia
Dla mnie najważniejsze są teraz lampy antybakteryjne . Właśnie takie muszę kupić do gabinetów. Polecono mi tego sprawdzonego producenta oraz sprzedawcę i jak najszybciej będę chciała zamówić. W niektórych pomieszczeniach sterylizacja UV-C jest po prostu niezbędna. Dzięki temu można zapewnić pracownikom higieniczne miejsce pracy i nie narażać pacjentów na bakterie i wirusy.

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

: 18 wrz 2020, 20:39
autor: nikelodon18
Lampy ledowe bierzemy prosto od https://www.berge.pl/ - to całkiem dobry wybór. Świetna cena, jakość no i energoszczędność. Idealnie odnalazły się w naszym domu.