Strona 1 z 1

Detoks

: 03 lip 2020, 8:35
autor: kamil123
Hej, znacie może jakieś miejsca, gdzie można przeprowadzić detoks? Znalazłem reklamę Fenixa, ale nie wiem, czy jeszcze czegoś nie szukać. Są bardzo długo na rynku i raczej można im ufać. Może ktoś ma jakieś doświadczenia?

Re: Detoks

: 03 lip 2020, 13:52
autor: nabila
O jakim detoksie mówisz?

Re: Detoks

: 07 paź 2020, 12:36
autor: hejcośek
No właśnie o jakim detoksie mowa? Bo jeśli masz na myśli detoks alkoholowy to ja znam bardzo dobry ośrodek jest to ośrodek Detoks Fenix w Warszawie. To właśnie tam odbywałam swój detoks alkoholowy i musze przyznać, ze bardzo dobrze mi on zrobił bo jednak bez tego nie dałabym rady z tym moim uzależnieniem od alkoholu. Także jeśli taki detoks to tylko w tym ośrodku

Re: Detoks

: 26 paź 2020, 10:36
autor: Kłuska
Jeżeli chodzi o detoks w Warszawie to ja polecam https://nasz-gabinet.pl/warszawa/detoks-alkoholowy/ - odwoziłam tam ojca.
Po pierwsze, można zapisać się na ten sam dzień, nie ma tygodniowych kolejek. Po drugie, każdy pacjent ma osobny pokój, wygodne łóżko, stolik, no ogólnie wszystkie warunki na najwyższym poziomie jak to w prywatnej klinice. No i po trzecie, personel mega profesjonalny. Nie patrząc na to, że na detoks przyjeżdżają do nich najczęściej ludzi pijani, oni potrafią zachować profesjonalne podejście. Byłam zachwycona na to patrząc. Dlatego naprawdę szczerze polecam.

Re: Detoks

: 15 lis 2020, 17:01
autor: annika
Brat był na takim detoksie w Medex-Vip https://www.medex-vip.pl/ kilka kilometrów od Konina. Profesjonalnie zajmują tam się detoksem i odtruwaniem od wszelkich środków psychoaktywnych - alkoholu, narkotyków, leków czy dopalaczy. Bardzo skuteczni są, profesjonalni, można na nich polegać. Bratu w każdym razie pomogli, dla niego była to droga do terapii uzależnienia.

Re: Detoks

: 24 sty 2021, 21:08
autor: Maraś
Cześć! Byłem kiedyś na dużej imprezie, było sporo alkoholu. Nie chciałem się upić jak ostatnio, ale niestety wyszło jak wyszło. Już następnego dnia pożałowałem tak dużej ilości, bo mocno się tym zatrułem. Częste wizyty w toalecie wykończyły mój organizm. Mój kolega polecił mi detoksykację w ośrodku Forest. Po powrocie czuję się jak nowo narodzony!

Re: Detoks

: 12 mar 2021, 13:36
autor: hunebe
W sumie fajna taka rzecz odtruwanie profesjonalne po imprezie, człowiek nie męczy się z kacem. Ale też kierowane jest ono do osób uzależnionych tak samo jak esperal Płock , który jest lekiem powodującym nietolerancję alkoholu (ułatwia jego rzucenie raz na dobre)

Re: Detoks

: 25 mar 2021, 12:07
autor: Staroń
W Warszawie taki detoks wykonuje firma https://www.medycznydetox.pl Zdarzyło mi się korzystać i efekty są naprawdę dobre. Człowiek dużo lepiej się czuje, ma więcej energii, skóra odżywa, same plusy. Warto od czasu do czasu sobie taki detoks zafundować, zwłaszcza gdy żyje się w biegu i nie ma czasu na co dzień zadbać o zdrową dietę czy też nie stroni się od różnych używek.

Re: Detoks

: 23 lip 2021, 20:31
autor: Michaś43
Masz na myśli detoks alkoholowy? Mój znajomy korzystał z zabiegu odtruwania alkoholowego w Rudzie Śląskiej i trafił na naprawdę godny polecenia ośrodek. Detoks alkoholowy polega na podaniu kroplówek, na które składają się glukoza, która wzmacnia organizm oraz stabilizuje poziom cukru we krwi, a także soli fizjologicznej, która z kolei sprawi, że w organizmie zwiększy się poziom ważnych mikroelementów. Często detoks alkoholowy jest niezbędny do późniejszego leczenia alkoholizmu.

Re: Detoks

: 28 kwie 2023, 20:57
autor: salis
Bez wątpienia, decyzja o wyborze się na leczenie uzależnień prywatnie warszawa ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia merytorycznej pomocy. W mojej ocenie pani psycholog Ola Gut jest najlepszym wyborem, ponieważ specjalistka ta posiada odpowiednie umiejętności.