Strona 1 z 1

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 16 kwie 2019, 11:58
autor: adik
Wiadomo, aktywnosc fizyczna sprzyja nie tylko dobremu samopoczuciu, ale też zdrowiu. Ogólnie można powiedziec, że brak stresu przekłada się na dobre zdrowie, ale są tacy ludzie co może nawet i nie mają czasu na cwiczenia. Warto sie wtedy wspomagac jakimiś naparami uspokajającymi jak np. napar z rośliny kava z https://www.kavasklep.com . Podobno ma bardzo relaksujące działanie.

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 13 maja 2019, 22:02
autor: Relaksacyjna88
No właśnie dziewczyny jest jak piszecie, ale co jeśli np. mój facet nie jest zbyt chetny do uprawiania sportu? Myślicie że zakup np. profesionalnych butów moze go do tego zachęcić? Chciałabym by regularnie grał ze mną w squasha, i znalazłam ofertę męskich butów https://www.squashtime.pl/buty-meskie-c-2.html i myślę czy mu takiego małego prezentu nie sprawić :D

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 22 maja 2019, 9:44
autor: ladnapogoda
Jazda rowerem to doskonały sposób na relax, nie tylko rowerem szosowym. Jeśli ktoś jest typowym "niedzielnym" rowerzystą może zacząć nawet od np. 10 kilometrowych przejazdów normalnym rowerem. Takim dopasowanym do niego i jego możliwości. https://www.rowerzysta.pl/rowery_romet.html wcale nie trzeba wydawać na taki rower majątku. Można zrobić to na przyzwoitym rowerze firmy która ma 65 lat doświadczenia na rynku. Kilka pokoleń wychowało się na rowerach marki Romet i pewnie jeszcze kilka następnych też to zrobi.

nauka angielskiego w 2 tygodnie

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 06 cze 2019, 12:09
autor: aenigma
Niech jakiś fachowiec się tutaj wypowie. Ja niewiele wniosę do wątku.

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 20 lip 2019, 22:23
autor: vanda
No i super :). Moim zdaniem jazda na rowerze to coś świetnego i można w ten sposób naprawdę odpocząć, oderwać się nieco od problemów itd. Ja teraz remontuje mój pojazd i muszę kupić części do roweru https://www.rowertour.com/c/4/czesci-rowerowe , żeby móc czerpać dalej satysfakcję z jeżdżenia.

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 29 sie 2019, 12:00
autor: Dzony82
Ja znalazłem swój sposob na relaks. Są to ćwiczenia z kettlebellsami. Co o tym sądzicie? Zależy mi na tym,aby zwiększyć ich wagę i zacząć robić to bardziej profesjonalnie. Co ile zwiększacie ich wagę? Jaki ćwiczenia wykonujecie po zmienieniu wagi? Co sądzicie o tym https://sklep.fitnessleon.pl/produkt/od ... ell-48-kg/ Proszę o opinie.

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 11 maja 2020, 7:23
autor: nabila
Jazda każdym rowerem jest dobra, byle robić to regularnie. Latem można pokonać wiele ciekawych tras rowerowych, nawet z jednego końca Polski na drugi. Na http://lebanoclegi.com/news/rowerem-nad ... k-trasy,45 można przeczytać o przygotowaniach do jazdy rowerem ze Śląska nad morze.

Re: Jazda rowerem szosowym sposobem na relaks

: 08 maja 2021, 19:27
autor: kazna
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://www.rowerynowytarg.pl/