Strona 1 z 1

Gdzie kupić brązowe soczewki?

: 07 sie 2020, 1:25
autor: furnet
Szukasz dobrych i sprawdzonych brązowych soczewek? Nie wiesz na jaką konkretnie ofertę się zdecydować? Jeśli tak, to szczerze mogę Ci polecić ten sklep https://www.szkla.com/c-soczewki-kolorowe-brazowe.html . Znajdziesz tam naprawdę spory wybór szkieł. Dodatkowo ich atrakcyjne ceny sprawiają, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Sam niedawno trafiłem na ich ofertę i muszę wam powiedzieć, że byłem zaskoczony ich cenami. Zakupiłem więc soczewki dla siebie i przyznaję, że są one naprawdę dobrej jakości. Według mnie ciężko jest znaleźć coś lepszego.

Re: Gdzie kupić brązowe soczewki?

: 17 wrz 2020, 13:33
autor: Dorcia
Nie mam pojęcia gdzie kupić kolorowe soczewki, bo ja akurat takich nie noszę. Zamawiać dla siebie natomiast będę w tym sklepie https://soczewki24.pl/14-soczewki-konta ... tygodniowe . Dwutygodniowe najbardziej mi odpowiadają, ponieważ regularnie uprawiam sport i te w takiej sytuacji są najbardziej komfortowe. Może skontaktuj się ze sprzedawcą albo przejrzyj ofertę sklepu.

Re: Gdzie kupić brązowe soczewki?

: 23 lut 2021, 23:18
autor: Ryśka
Zerknij również do bezokularow.pl , gdzie mają naprawdę sporo fajnych ofert w dobrej cenie , dzięki czemu może znajdziesz też te brązowe. Osobiście nie nosze soczewek ale wielu znajomych nosi i korzysta z takich stron, bo szybko i bezproblemowo zawsze na czas można kupić.