Strona 1 z 1

dezynfekcja

: 07 sie 2020, 10:36
autor: matylda20
Będąc ostatnio u stomatologa przyglądałam się jak dba o higienę w pracy. Ogólnie zawsze na to zwracam uwagę ale w tym czasie szczególnie. Muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona, bo lekarz widać że przykładał dużą wagę między innymi do dezynfekcji rąk jak i narzędzi. Bardzo mnie to cieszy bo czuję się bezpieczniej. U was jak to wygląda?

Re: dezynfekcja

: 10 sie 2020, 14:16
autor: nabila
Koszty usług też wzrosły.

Re: dezynfekcja

: 16 sie 2020, 18:54
autor: rysia
W obecnej sytuacji każdy bardziej dba o higienę rąk i w ogóle o dezynfekcję. W firmach czy gabinetach możemy zauważyć większą ostrożność i dbałość o dezynfekcję rąk i powierzchni w ogóle. W naszym gabinecie pojawiły się takie urządzenia do dezynfekcji zakupione tutaj https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 Także warto nawet taki dozownik bezdotykowy w domu mieć

Re: dezynfekcja

: 02 paź 2020, 1:59
autor: baśka09
Fajny ten dozownik :) Zastanawiam się tylko gdzie sklepy zaopatrują się w płyny do dezynfekcji. Tydzień temu chodząc po galerii zauważyłam, że płyny różnią się konsystencją i zapachem. Niektóre były bardzo dławiące... Wręcz odniosłam wrażenie że to jakieś specyfiki domowej roboty... Najlepsze jednak są medyczne środki dezynfekcyjne. Z pewnością są najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze.

Re: dezynfekcja

: 23 paź 2020, 17:02
autor: Kaśka12
Jeżeli szukacie czegoś dobrego do dezynfekcji dłoni to polecam zakupić produkty anti-covid19 Sąto produkty bezpieczne bez grama alkoholu i w rozsądnych cenach Zostawiam linka żeby łatwo było wyszukać https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/

Re: dezynfekcja

: 08 lis 2020, 11:10
autor: wreżka
Moim zdaniem bardzo dobrze jak regularnie się taką dezynfekcję i czyszczenie przeprowadza - czy to w pracy czy to w domu. Ja mam zakupioną myjkę parową - https://myjki.eu/ i zdecydowanie polecam do tego bo para zabija 99% bakterii i wirusów a nawet troszkę więcej

Re: dezynfekcja

: 16 lis 2020, 10:18
autor: greta
Myślę, że oprócz dezynfekcji rąk trzeba zadbać o otoczenie w jakim się przebywa. Polecam zobaczyć listę produktów w sklepie https://epidair.com/ Produkty EpidAIR do dezynfekcji powierzchni są bardzo wydajne. Dzięki zastosowanej technice "wyrzutu" (nawet do 4m) czas potrzebny do zdezynfekowania średniej wielkości powierzchni jest bardzo krótki. Wytwarza się delikatna mgiełka, ale powierzchnie pozostają suche. Nie trzeba ich już w żaden sposób przecierać szmatką. Dodatkową zaletą jest to,iż produkt jest dostępny w trzech różnych zapachach. Produkt prosty w użyciu i skuteczny, bo działa na wirusy, grzyby i bakterie.

Re: dezynfekcja

: 07 gru 2020, 13:46
autor: Olala
W pracy, w domu, w miejscach o dużym natężeniu ruchu - wszędzie tam sprawdzą się urządzenia AeroCare. Te urządzenie generalnie służą do bezkontaktowej dezynfekcji rąk, ale to nie wszystko. Można je integrować z bramkami wejściowymi, mogą być wyposażone w czujniki temperatury - wszystko zależy od modelu. Tutaj https://olleclean.pl/ jest szczegółowa oferta dotycząca zakupu i dzierżawy. AeroCare są bardzo wydajne i funkcjonalne. Moim zdaniem to świetna inwestycja w obecnych czasach.

Re: dezynfekcja

: 24 sty 2021, 2:05
autor: KamilaŚ
Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi z zakresu dezynfekcji to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://deratyzacja-belchatow.pl/. Ja zamawiałam tą ekipę do zwalczanie pluskiew raz dwa i po problemie.

Re: dezynfekcja

: 18 mar 2021, 16:22
autor: gasrń
U nas higiena pracy też jest bardzo wysoka. Ręce myjemy, wszystko odkażamy, a dodatkowo, dlatego, że pracujemy w gastronomii, regularnie mamy DDD - deratyzację, dezynsekcję i dezynfekcję, którą zapewnia nam firma Fumigacja Leader https://e-leader.pl/uslugi-ddd/ z Lubania. Ofertę mają rozbudowaną, przyjeżdżają w umówionym terminie, mają doświadczenie, co widać po tym, jak pracują, są godni polecenia.

Re: dezynfekcja

: 23 mar 2021, 14:17
autor: głonkon
Jeśli chodzi o dezynfekcję powierzchni biurowej w naszym zakładzie to regularnie przyjeżdża do nas firma https://dddwierzchowski.pl/ z Radomia, z którą współpracujemy w sumie od czasów początku pandemii, mimo że na rynku działają już 30 lat. Świetna, profesjonalna firma z nowoczesnym wyposażeniem do realizacji.

Re: dezynfekcja

: 27 mar 2021, 19:14
autor: kilobajt
Jak najbardziej jeśli chodzi o samą dezynfekcję to tym bardziej jest ona istotna w dzisiejszych czasach. Muszę przyznać, że ja również jestem zdania, ze warto po prostu dbać o higienę. Właśnie dlatego zdecydowałem się na zakup dozownika do mydła https://calde.pl/dozownik-do-mydla i teraz samo mycie dłoni stało się jeszcze prostsze.

Re: dezynfekcja

: 30 kwie 2021, 21:54
autor: malyswiat5
Koronawirus bardzo mocno wpłynął na dezynfekcję powierzchni. Tradycyjne metody nie są już wystarczające i dające jak najlepszą propozycję w tym temacie. Warto zatem stawiać na rozwiązania bardzo praktyczne i pozwalające na lepsze działanie. Lampy UVC od https://www.strefauvc.pl/ to właśnie tego typu droga i strategia.

Re: dezynfekcja

: 25 maja 2021, 15:08
autor: Miłosz88
Niestety w czasach covida niezbędne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności. Ja zdecydowałem się na zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zajmuje się od lat dezynfekcją na terenie Łodzi. Dzięki temu nie muszę się obawiać o to, że w moim biurze będą rozprzestrzeniały się wirusy i bakterie.

Re: dezynfekcja

: 16 cze 2021, 12:51
autor: KamilkaŻ
Myślałam, że nigdy do tego niedojdzie ale byłam zmuszona wynająć firmę od dezynsekcji ddd ze Stalowej Woli. Firma https://www.ddduslugi.info/dezynsekcja musiała wykonać u nas tzw odpluskwianie bo problem zaczął si niewinnie a potem już było trudno do opanowania. Firma rozprawiła się z niewygodnymi lokatorami raz na zawsze.

Re: dezynfekcja

: 28 cze 2021, 12:32
autor: Pałmowa
Jak tylko rozpoczęła się epidemia u nas, nie wierzyłam, że będziemy chodzić w maseczkach i zaczniemy tak wielką wagę przykładać do dezynfekcji. Dopiero po jakimś czasie dopiero uświadomiłam sobie jak ważny jest to element ochrony przed chorobami. Jeśli nie wiecie jakie środki do sprzątania wybrać, to zachęcam Was do zapoznania się z artykułem: https://webapper.pl/jakie-srodki-czysto ... -covid-19/

Re: dezynfekcja

: 19 lip 2021, 9:54
autor: ryśka
Do dezynfekcji bardzo dobry jest też ten preparat - https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms. Od czasu pandemii wiadomo, o wiele bardziej zwraca się uwagę na takie rzeczy jak dezynfekcja i dobrze. Ja testuje coraz to nowsze sposoby ale jak na razie właśnie ten preparat wygrywa.

Re: dezynfekcja

: 23 wrz 2021, 12:30
autor: ginamó
Zwalczenie szkodników? Odezwaliśmy się do https://www.daw-der.pl/oferta . Kłopot ten rozwiązali w mgnieniu oka, podchodząc do tematu w sposób całkowicie profesjonalny i nalezyty. Kawał dobrej roboty, dzięki czemu kłopot mamy na dobre rozwiązany. Szkodniki były bardzo szkodliwe.

Re: dezynfekcja

: 08 paź 2021, 20:51
autor: hunebe
Nie ma nawet dyskusji, każde miejsce użyteczności publicznej czy miejsce pracy musi przechodzić dezynfekcje. My bardzo tego pilnujemy, cyklicznie co miesiąc nasze biuro jest dezynfekowane nanosrebrem cząsteczkowym ECOsilver z https://ecouse.pl/ . Wybór padł na ten preparat ze względu na skład i potwierdzone silne działanie antybakteryjne, antygrzybiczne i przeciwwirusowe, na plus trzeba dodać że również neutralizuje zapachy

Re: dezynfekcja

: 15 paź 2021, 20:34
autor: wojkiś
W czasie pandemii dezynfekcja w ogóle stała się bardzo istotna i staliśmy się o wiele bardziej świadomi w tej kwestii - to dobrze. Ja polecam do dezynfekcji taki płyn jak to - https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms. Bardzo dobry środek, przede wszystkim jest zatwierdzony przez sanepid ;)

Re: dezynfekcja

: 14 sty 2022, 13:34
autor: MagdalenaŻ234
Jakiś czas temu musiałam skorzystać z pomocy firm, która oferuję takie działania jak deratyzacja. Kupiłam dom w, którym było na posesji pełno gniazd myszy i musiałam z tym zrobić porządek. Przejrzałam bardzo dużo ofert firmy, które prowadzą takie usługi deratyzacyjne i najbliżej była firma MJM https://dezynfekcjawroclaw.pl/oferta/deratyzacja. Firma szybko przyjechała i zrobili rozeznanie i zabrali się do działania. Teraz mogę spać spokojnie, że na moim podwórku niema już ani jednej myszki.