Strona 1 z 1

Agregat prądotwórczy

: 07 sie 2020, 18:37
autor: menfis
Mieszkam poza miastem, posiadam dużo przestrzeni wokół siebie, a nie zawsze jest dostęp w bliskiej odległości do prądu. Zastanawiam się nad kupnem agregatu prądotwórczego. Nie wiem tylko czy zdecydować się na agregat jedno czy trójfazowy. Specjaliści z https://ener-tech.pl/ radzą, żeby zdecydować się na jednofazowy. Ostatnio jednak w czasie gwałtownych burz zdarzały się zaniki napięcia, więc chyba ostatecznie kupię agregat trójfazowy. Jest to droższy zakup, ale jednak ma dużo więcej zastosowań.

Re: Agregat prądotwórczy

: 28 gru 2020, 11:33
autor: markos
Jeśli chodzi o solidny agregat prądotwórczy to u mnie dobrze się sprawdza Cedrus AG5-1F https://imdalejwlas.pl/pl/p/Agregat-pra ... G5-1F/1568 Ma silnik Rato o dobrej mocy, prądnice z miedzianym uzwojeniem, dzięki czemu niezawodnie działa, system AVR zapewnia z kolei stabilizację napięcia a czujnik oleju wyłączy agregat przy niskim poziomie oleju zabezpieczając silnik przed zatarciem. Także jak widzicie sprzęt jest solidny, ja dodam jeszcze, że działa niezawodnie no a jeśli chodzi o cenę to jak na tę jakość to zdecydowanie nie przepłaciłem.

Re: Agregat prądotwórczy

: 18 mar 2021, 18:43
autor: kilobajt
Ja również u siebie w firmie posiadam takie urządzenie, ale na całe szczęście jeszcze nigdy nie musiałem go używać. Za to zdecydowałem się od razu na wybór oferty taniego prądu do firmy https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i muszę przyznać, że faktycznie sprawdza się to znakomicie.

Re: Agregat prądotwórczy

: 22 kwie 2021, 12:33
autor: Ania Łukaszewska
Myślę, że agregat prądotwórczy do domu to świetna inwestycja. Zajrzyjcie na https://www.ceneo.pl/Generatory_pradu , gdzie znajdziecie szeroki wybór agregatów, które z pewnością spełnią wasze wymagania. Wybór jest spory, można znaleźć coś odpowiedniego do oczekiwań i możliwości agregatu. Dzięki niemu będziecie zabezpieczeni na wypadek poważniejszej awarii prądu, która potrwa więcej niż kilka minut. Moim zdaniem to dobry pomysł i każdy powinien o nim pomyśleć.