Strona 1 z 1

przedszkole prywatne czy państwowe

: 12 sie 2020, 22:36
autor: lordis
Co wybieracie - przedszkole prywatne czy państwowe?

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 21 sie 2020, 22:43
autor: annika
My przy drugim dziecku wybraliśmy przedszkole prywatne, bo starsza córeczka chodziła do państwowego i średnio byliśmy z niego zadowoleni. Młodsza chodzi do Robusia w Wesołej http://robus.pl/ i bardzo sobie to przedszkole chwalimy. Jest tam wszystko na wysokim poziomie- opieka, żywienie, zajęcia a do tego okolica piękna i spokojna, przedszkole ma swój ogród i znajduje się przy lesie. Na pewno warto wziąć ich pod uwagę.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 10 wrz 2020, 13:01
autor: lormol
Ja zdecydowałem się na przedszkole prywatne i wam też polecam to rozwiązanie. Prywatne przedszkola zazwyczaj są lepiej przygotowane i mają mniejsze grupy dzieci. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to zapoznajcie się z ofertą http://www.przedszkoleentliczek.pl/ Jest to świetne przedszkole, do którego posłałem mojego synka.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 24 wrz 2020, 2:46
autor: nikelodon18
Postawiliśmy na przedszkole prywatne, w którym to forma nauczania stoi na znacznie wyższym poziomie. https://www.madzikplace.com/ okazali się być specjalistami w tej dziedzinie, póki co nasze dziecko odbiera tam edukację na najwyższym poziomie!

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 21 paź 2020, 19:40
autor: steffi
Do państwowego nie raz ciężko jest się dostać i trzeba stawiać na prywatne placówki, ale to wcale nie jest złe. Prywatne przedszkola często mają bardzo fajną ofertę edukacyjną. Zobaczcie sobie tu firmę http://norlandiaprzedszkola.pl i ich ofertę, stawiają tu na zajęcia na świeżym powietrzu, swobodę wychowania.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 04 lut 2021, 10:40
autor: tómria
Ja też zdecydowałam się na ofertę wcześniej tutaj wspomnianego przedszkola http://www.przedszkoleentliczek.pl/ i mogę powiedzieć że był to bardzo dobry wybór. Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy i rozglądacie się za jak najlepszym przedszkolem to polecam wam się do nich zgłosić.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 23 lut 2021, 20:01
autor: steffi
Najważniejszy jest dobry nauczyciel, ale o tych też może będziecie mogli poczytać szukając opinii o konkretnym przedszkolu. Też różne mają różne zaplecze, możliwości. Praca z dziećmi to spora odpowiedzialność, coś o tym doskonale wiem. Tu trzeba uczyć i zarówno wychowywać. Coś więcej o tym można sobie poczytać na stronie https://epedagogika.pl/profilaktyka-i-wychowanie-6 wraz z wieloma poradami pedagogicznymi.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 28 mar 2021, 22:27
autor: Jadźka
Zdecydowanie prywatne. Zarówno poziom edukacji, jak i zapewnienie bezpiecznych warunków maluchom w tym przypadku jest nieporównywalne. Jeśli poszukujesz dobrego przedszkola językowego, to serdecznie polecam ci Tequestę - aktualnie chodzi tam dwójka moich dzieciaków i jestem bardzo zadowolona.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 01 cze 2021, 0:22
autor: jaśko
Moim zdaniem nie masz się nawet nad czym zastanawiać. Jeśli masz takie możliwości od razu poślij malucha do prywatnego przedszkola. Moja córka obecnie chodzi także do Tequesty i jest bardzo zadowolona - uczy się języków (angielskiego i hiszpańskiego), bawi, rozwija swoje zainteresowania i pasje, uwielbia swoje nauczycielki...

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 26 cze 2021, 10:22
autor: Bożena
Ja brałam pod uwagę tylko prywatne placówki. Wiem, że są tam pomoce dydaktyczne dla przedszkola, zajęcia dodatkowe, a wszystko to stymuluje rozwój dziecka i kształtuje je. Cieszę się, że moja córka może poznawać świat w taki sposób, uczestniczy w robotyce, zajęciach tanecznych, kółku teatralnym. Naprawdę świetna sprawa.

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

: 02 lip 2021, 16:22
autor: kińkaa
lordis pisze: ↑12 sie 2020, 22:36 Co wybieracie - przedszkole prywatne czy państwowe?
Zdecydowanie prywatne. Wybraliśmy przedszkole językowe Tequestę na Białołęce i jesteśmy bardzo zadowoleni, a już najbardziej synek, który płacze za każdym razem, kiedy przychodzimy go odebrać :) Panuje tam super atmosfera ostatnio panie zorganizowały maluchom nawet konkurs na ekologiczną zabawkę :)