Strona 1 z 1

przesyłki

: 14 sie 2020, 11:10
autor: hunebe
Macie jakieś sposoby na to jak taniej płacić za nadanie przesyłki? Lepiej kurier, czy może poczta?

Re: przesyłki

: 25 sie 2020, 23:25
autor: qwer32
Mnie aktualnie potrzebny jest kurier na Słowację i przeglądając oferty trafiłem na firmę https://czechlogistic.pl/oferta-dla-biz ... nik-cz-sk/ Spodobało mi się, że posiadają gotowe integracje z wieloma platformami e-commerce (w tym z popularną platformą BaseLinker) oraz pełną obsługę zwrotów od klientów.

Re: przesyłki

: 28 sie 2020, 18:02
autor: hunebe
To już tak naprawdę kwestia preferencji , jednak ja uważam że gdy przeczytasz jak wysłać paczkę kurierem DPD za pośrednictwem brokera to właśnie tę opcję wybierzesz. Jest tanio, wygodnie i szybko, dlatego tak wiele osób się na nią decyduje

Re: przesyłki

: 31 sie 2020, 23:20
autor: doboro
Sprawdźcie sobie jeszcze cennik kuriera Ambro , bo akurat ten kurier naprawdę tanio wychodzi. I z tego co słyszałam też z terminowością nie ma problemów, szybko dostarcza przesyłki. Więc może własnie na niego się zdecydować?

Re: przesyłki

: 12 wrz 2020, 20:51
autor: kilobajt
Jak najbardziej korzystanie z usług przesyłek kurierskich jest bardzo fajne i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry sposób na szybkie tanie wysłanie przesyłek. Ja również jakiś czas temu czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-najtaniej-wyslac-paczke o tym w jaki sposób można najtaniej wysłać paczkę.