Strona 1 z 1

Oprogramowanie księgowe

: 09 kwie 2019, 18:11
autor: izzy231
Siemanko, używacie jakiś ciekawych oprogramowań księgowych? Zależy mi na czymś zintegrowanym ze sprzedażą online. Co możecie polecic?

Re: Oprogramowanie księgowe

: 09 kwie 2019, 18:40
autor: zuzanka
Jeżeli szukasz czegoś zintegrowanego pod względem sprzedaży to myślę, że przyda Ci się https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Ten program ma chociażby integracje z allegro i magazynem co może byc niezwykle przydatną funkcja.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 14 cze 2019, 19:20
autor: Dziewczyna
Skoro już o oprogramowaniu dla firmy mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów informatycznych oferowanych przez firmę Primesoft? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna, a wy co o tym myślcie? Warto zainwestować w takie nowoczesne systemy?

Re: Oprogramowanie księgowe

: 29 sie 2019, 9:17
autor: Malinka
Prowadząc firmę, na pewno przyda się wiele różnych programów. Zdecydowanie usprawni to działania w firmie, czytałam że tutaj https://www.vebo.pl/ można ich bardzo wiele znaleźć.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 03 wrz 2019, 13:54
autor: stefanek
Myślę, że takie sprawy są dobre tam, gdzie jest na prawdę duża firma. Z tego co się orientuję to w większości niewielkich firm wystarczy pomoc takiego biura rachunkowego http://biuroeverte.pl/ - kwestia kilkuset złotych miesięcznie i mamy z głowy kwity.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 06 wrz 2019, 14:40
autor: aletta
Jeżeli zależy wam na solidnym oprogramowaniu dla firmy księgowej to polecam wam zapoznać się z ofertą https://datain.pl/ Moje biuro rachunkowe korzysta z oprogramowania Dynamics Business Central od nich zakupionego i mogę powiedzieć że świetnie się na nim pracuje.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 20 gru 2019, 4:38
autor: tanekg1
Mnóstwo jest takich oprogramowań. Skutecznie usprawniają pracę firmy, co przenosi się bezpośrednio na większe zyski.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 02 sty 2020, 15:56
autor: kazna
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://prosperonline.pl

Re: Oprogramowanie księgowe

: 21 sty 2020, 1:37
autor: keylos
KeyTurion to bardzo dyskretny program który umożliwia kontrolę
komputerów osobistych, firmowych czy prywatnych. Jest to w pełni bezpieczna i legalna procedura coraz popularniejsza na świecie. Monitoruj komputer w swoim domu, firmi czy gdzie indziej! Sprawdź keylogger

Re: Oprogramowanie księgowe

: 26 lut 2020, 13:12
autor: Bilbo
Dobre oprogramowanie jest tutaj podstawą:
http://www.flyweb.pl/oprogramowanie-dla ... ternetowy/

Ze swojej strony polecam oprogramowanie dedykowane.Oprogramowanie takie będzie na pewno droższe niż oprogramowanie gotowe, z drugiej strony oferuje o wiele więcej funkcji a moduły mozna dopasować od potrzeb firmy.
Oprogramowanie takie będzie miało w sobie
moduł księgowy
moduł logistyczny
czy zarzadanie pracownikami oraz reklamą.

Re: Oprogramowanie księgowe

: 07 maja 2020, 19:07
autor: kazna
Widziałem fajną stronę o tej tematyce https://www.kdmax.pl/prezentacja-online ... facebooku/

Re: Oprogramowanie księgowe

: 10 cze 2020, 19:00
autor: lordis
To ja mam dla was dobra firmę - Intent Sales z Warszawy. My używamy ich oprogramowania https://intentsales.pl/rozwiazania/rachunkowosc/ i bardzo dobrze nam służy, dzięki temu nasza praca jest lepiej zorganizowana, pracuje się szybciej i sprawniej. Spodobają wam się też ich rozsądne ceny za oprogramowania.