Strona 1 z 1

Zadaszenie tarasu

: 19 sie 2020, 17:13
autor: cruz4
Co polecacie na zadaszenie tarasu?

Re: Zadaszenie tarasu

: 19 sie 2020, 18:28
autor: cwehner
Można zdecydować się na daszek z poliwęglanu, jego konstrukcja wygląda bardzo lekko, dzięki czemu nie zdominuje całego obiektu, a stanie się jego ozdobą.

______________________________________________
zadaszenie tarasu

Re: Zadaszenie tarasu

: 27 sie 2020, 11:41
autor: mleczko90
Poranna kawa na tarasie to marzenie wielu osób, ale taras przyda się zadaszyć żeby mozna było komfortowo na nim przebywać. Do tego celu przyda się solidna pergole z np. systemem przysuwnego dachu. Tutaj znajdziecie przykładowe realizacje oraz ofertę https://www.bartmetaco.pl/pergole-poznan.php

Re: Zadaszenie tarasu

: 28 sty 2021, 12:03
autor: górmartyr
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednim zadaszeniem tarasu. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego to polecam wam zajrzeć na stronę https://zadaszenie-tarasu.com.pl/ Sam zdecydowałem się na ich ofertę i teraz mogę powiedzieć że mój taras świetnie się prezentuje.

Re: Zadaszenie tarasu

: 29 sty 2021, 9:00
autor: Dziewczyna
A co z podłoga na tarasie? Na co lepiej się zdecydować Waszym zdaniem - na deskę kompozytową czy na płyty betonowe? Widziałam na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/, że firma Fabryka Tarasów oferuje zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie. Na co Wy byście się zdecydowali?

Re: Zadaszenie tarasu

: 28 mar 2021, 20:00
autor: GrigorŚ78
Zadaszenie to fajna sprawa jeżeli mamy wyjście na ogród z domu. Ja zrobiłem takie zadaszenie i już deszcz nam nie straszny podczas grillowania. Zadaszenie zamówiłem w firmie https://www.zadaszeniapietrak.pl/ i powiem wam, że wyszło to super. W lato i na wiosnę regularnie jemy śniadanko i pijemy kawkę na naszym tarasiku.

Re: Zadaszenie tarasu

: 25 paź 2021, 13:05
autor: kazna
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wirautomation.pl/urzadzenia/pro ... -do-drutu/