Strona 1 z 1

Zabudowa

: 19 sie 2020, 17:13
autor: cruz4
Czy płyta poliwęglanowa to dobre zadaszenie?

Re: Zabudowa

: 19 sie 2020, 18:25
autor: cwehner
Płytę poliwęglanową charakteryzuje lekka aluminiowa konstrukcja, ponadto materiał ten jest wytrzymały, odporny na wiatr, opady atmosferyczne czy promieniowanie UV.

____________________________________________
zadaszenie tarasu

Re: Zabudowa

: 21 sie 2020, 15:21
autor: axelbach
również zainteresowany tym pytaniem

Re: Zabudowa

: 21 sie 2020, 17:36
autor: corrine.breiten
Taka zabudowa może być funkcjonalnym rozwiązaniem, sama się nad tym zastanowię.

Re: Zabudowa

: 19 kwie 2021, 19:55
autor: Łonek
My po zakupie mieszkania, zastanawialiśmy się nad wykonaniem zabudowy balkonowej która naprawdę fajnie się prezentuje i pozwala jednak skutecznie wykorzystać balkon, czy taras również w te gorsze dni. Dlatego też jeżeli jeszcze nie udało Wam się na nich ciekawego w tym zakresie trafić to myślę, że warto zajrzeć na https://ekoplast-group.com/pl/zabudowa-balkonu/ którzy naprawdę dobrze zestawili ofertę w tym zakresie. Jak się okazuje mogą naprawdę wyglądać świetnie przy tym dając dużą funkcjonalność. Ja jestem mega zadowolony, że poszliśmy w tym kierunku. Pozdrawiam serdecznie i chętnie poznam Wasze opinie na ten temat!

Re: Zabudowa

: 24 kwie 2021, 15:41
autor: filip.wróbel
My zdecydowaliśmy się na szklaną zabudowę balkonu. Prezentuje się bardzo estetycznie, jest wytrzymała (szkło hartowane) i co najważniejsze każdą taflę można otworzyć tak jak okno. Tego typu zabudowy balkonów posiadają jeszcze szereg innych zalet. Chronią przed zanieczyszczeniami i redukują hałas, co na pewno będzie dla Was istotne jeżeli mieszkanie w dużym mieście, przy rychliwej ulicy. Zabezpieczają też mieszkanie przed chłodem i opadami, tworząc w ten sposób dodatkową , całoroczną przestrzeń użytkową.