Strona 1 z 1

Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 15 sie 2020, 2:41
autor: Ollis
Cześć,
Szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Bio Hydro System w przypadku których możecie liczyć na jakość, profesjonalne wsparcie obsługi i dotrzymanie terminów realizacji. U nas wszystko przebiegło jak najbardziej gładko :)

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 24 sie 2020, 13:19
autor: kilobajt
Ja u siebie postawiłem na lokalną firmę i jestem bardzo zadowolony z efektu. Zresztą szambo działa bardzo dobrze i nie mogę nic złego powiedzieć. W sumie całkiem niedawno także czytałem na stronie https://www.dostudni.pl/przepompownia-s ... y,b81.html o przepompowni ścieków w piwnicy i muszę przyznać, że mnie ten temat mocno zaciekawił.

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 24 sty 2021, 20:34
autor: Łukaszp
Pamiętajcie, ze bez względu na to czy zdecydujecie się na oczyszczalnią czy szambo - będzie trzeba takie nieczystości regularnie wywozić. Więc dobrze mieć pod ręką namiar na firmę, która takie usługi świadczy. Ja polecam bardzo https://wywozszamba-dabrowagornicza.pl/ ... -plynnych/ - bezproblemowa, sprawna współpraca.

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 09 mar 2021, 2:43
autor: ignaś78
Witam,co sądzicie o tym,aby zakupic zbiornik wyrownawczy? Czy nada sie na dzialke? https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/fi ... we.90.html Proszę o wasze opinie,co sądzicie? Jak wyglądało wasze budowanie domu całoroczengo na działce? Proszę o wasze opinie.

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 17 mar 2021, 8:59
autor: pięć
Niestety z naszej oczyszczalni uwalniał się nieprzyjemny zapach, musieliśmy jakoś się z nim uporać i mocno w tym zakresie pomógł nam ten artykuł: https://www.budowa-ogrod.pl/artykul/prz ... orac-59279 naprawdę go polecam, przedstawione tam sposoby są skuteczne

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 20 kwie 2021, 22:09
autor: Łukasz77
Ja korzystam z usług asenizacyjnych firmy https://www.prymasenizacja.pl ze Słupska. Specjalizują się w wywozie nieczystości pochodzących z gospodarstw rolnych, zakładów produkcyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb. Dysponują doświadczoną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym sprzętem asenizacyjnym.

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 26 maja 2021, 21:11
autor: kilobajt
U mnie wszelkie prace tego typu wykonywała lokalna firma i muszę przyznać, że jak najbardziej całość działa bardzo dobrze. Jestem również przekonany, że przy tego typu instalacjach z pewnością może przydać się pompa monoblokowa https://www.dostudni.pl/pompy-monoblokowe,c104.html i ja już także taką posiadam.

Re: Dobra firma wykonująca oczyszczalnie ścieków

: 29 wrz 2021, 19:37
autor: rysś
No dobra jak już mowa o takiego typu budowach. To ja zastanawiam się nad tym czy wiecie może jakiego typu powinno się używać izolacji w budownictwie? Więc szukałam jakiś wskazówek na ten temat i tak też między innymi znalazłam tego linka https://www.mc-bauchemie.pl/produkty/hy ... y-products dzięki któremu można dowiedzieć się o wiele więcej właśnie na ten temat.