Strona 1 z 1

Praktyczne szkolenia zawodowe

: 10 kwie 2019, 11:41
autor: Truskawka
Chcesz przyśpieszyć rozwój firmy? Jeśli tak to skorzystaj z pakietu szkoleń: http://novismo.com/oferta/. Firma Novismo organizuje szkolenia na najwyższym poziomie. Ta wiedza pozwoli Tobie i Twoim pracownikom uporządkować pracę i ją przyśpieszyć.

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 18 sie 2019, 22:49
autor: eluśka
Jeśli poszukasz szkoleń dla przedsiębiorców, to tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ jest ich sporo. Taka wiedza na pewno się przyda, zwłaszcza, że można ją wykorzystać w swoim biznesie. Najważniejsza tematyka to oczywiście umowy i RODO. Warto też dowiedzieć się więcej na temat tajemnicy przedsiębiorstwa. Ja się właśnie do Gdańska wybieram na RODO . Widziałam też szkolenia online na grupie na FB prowadzone przez prawnika z tej kancelarii. Można się tam sporo dowiedzieć i to zupełnie za darmo.

funkymedia opinie

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 25 wrz 2019, 13:05
autor: Dziewczyna
Moim zdaniem warto jest cały czas się rozwijać i zapisywać się na właśnie tego rodzaju kursy doszkalające. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która oferuje jak widać aż kilkadziesiąt różnych kursów do wyboru. Polecam :)

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 23 wrz 2021, 8:50
autor: kacc
A patrzyliście może na ofertę Edunet Poland? Moim zdaniem jeśli mowa o szkoleniach zawodowych i ogólnie kształceniu na dany zawód to u nich najlepiej się zapisać. Kursy z certyfikacją, również oparte na sprawdzonym systemie kształcenia dualnego który od lat praktykowany jest w Niemczech.

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 27 wrz 2021, 12:21
autor: Dygieł
Jeżeli chodzi o wybór ciekawych szkoleń, które pozwolą Wam uzyskać odpowiednie kwalifikacje zawodowe to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przezhttps://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodowe/szkol ... a-suwnice/ u których znajdziecie ich szeroki wybór również tych UDT na suwnice w których brałem udział. Wszystko na poziomie, a egzaminy zdane bez najmniejszych problemów. Pozdrawiam i owocnych poszukiwań życzę!

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 27 wrz 2021, 16:17
autor: Bartłomiej44
Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji i w różny sposób próbuje przygotowac sie do egzaminów. Osobom zainteresowanym mogę polecić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , gdzie znajdziecie mnóstwo materiałów do nauki, dzięki którym solidnie się przygotujecie.

Re: Praktyczne szkolenia zawodowe

: 30 wrz 2021, 9:48
autor: Magdaćż
Moim zdaniem warto się szkolić bo nigdy nie wiadomo co nam może się przydać. Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na kursów dla Pań temat https://www.naucz-sie.pl/artykul/techni ... lko-119768.