Strona 1 z 1

Produkcja opakowań

: 10 kwie 2019, 13:50
autor: Pestka
Firma która solidnie wykonuje opakowania kartonowe to zdecydowanie AMTKartony.pl. W swojej ofercie mają pudełka klapowe, pudełka fasonowe i tektury wieloformatowe. Osobiście byłam bardzo zadowolona z ich opakowań.

Re: Produkcja opakowań

: 22 kwie 2019, 22:01
autor: Mariianna
Super, dzieki za polecenie. Otwieram właśnie sklep internetowy więc namiary na taką firmę przydadzą się

Re: Produkcja opakowań

: 22 kwie 2019, 22:09
autor: Wiolka
Co do tego typu produktów to na pewno też firma https://sklep.grala.com.pl/ będzie mogła wam pomóc. W tej firmie znajdziecie spory wybór bardzo praktycznych i jednych z tańszych opakowań stosowanych w różnego rodzaju firmach - opakowania foliowe. Wśród ich oferty są różnego rodzaju reklamówki, woreczki LDPE i HDPE, czy też stosowanie do pakowania, zabezpieczenia arkusze foliowe, popularne folie stretch. Tu możecie liczyć na bardzo dobre ceny. Na pewno takie rzeczy będą codziennie schodzić w bardzo dużych ilościach ;)

Re: Produkcja opakowań

: 08 sie 2019, 9:54
autor: edran
Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem opakowań pod konkretny produkt to polecam wam skontaktować się z https://mediagold.com.pl/ Osoby tam pracujące mają spore doświadczenie w tym biznesie.

Re: Produkcja opakowań

: 22 wrz 2019, 14:12
autor: Dorcia
Myślałam o tym, żeby zacząć produkować opakowania kartonowe. Uważam, że na nie zawsze jest zapotrzebowanie, więc klienci również się znajdą. Na początek mam przygotowane pewne zaplecze finansowe i chyba też wciągnę do współpracy siostrę, która ma już pewne doświadczenie w tej branży. Nawet podsunęła mi pomysł, aby skorzystać z oferty BPSC, bo ich specjaliści wprowadzają, specjalny system erp da firm https://www.bpsc.com.pl/ . To taki zintegrowany system, który wspomaga zarządzanie finansami, produkcją, sprzedażą i logistyką. Całkiem przydatne narzędzie.

Re: Produkcja opakowań

: 16 paź 2019, 12:44
autor: Dzony82
Dorcia pomyśl też o zainwestowaniu w robota współpracującego. Obecnie to dość powszechne rozwiązanie, stosowane przez wiele firm produkcyjnych. Mówię tu konkretnie o robocie pakującym od https://corobotics.pl/zastosowania/pakowanie/ . Zadania z zakresu pakowania należą do najbardziej powtarzalnych i monotonnych w każdej fabryce. Układanie warstwowe, odbiór, pakowanie i sortowanie – wymagają reagowania na częste zmiany na linii i w jej bezpośrednim otoczeniu. Tutaj z pomocą przychodzą roboty pakujące.

Re: Produkcja opakowań

: 22 sty 2020, 11:32
autor: aletta
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się produkcją opakowań. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi http://introligator-bartel.eu/ i mogę polecić ich również wam. Jest to bardzo dobra firma z Krakowa, która wykonuje pudełka reklamowe i futerały.

Re: Produkcja opakowań

: 15 cze 2020, 13:26
autor: ubaldo.west
Cieszę się, że znalazłam odpowiedni wątek ponieważ zastanawiam się nad kupieniem hurtowej ilości pudeł kartonowych z https://sklep.margopack.pl/kartony. Dzięki zastosowaniu kilkuwarstwowej tektury i papieru o odpowiedniej gramaturze, zarówno pudełka kartonowe, jak i pudełka z papieru są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz w pełni przyjazne środowisku - opakowania zostały wykonane z materiałów, które w 100% mogą zostać poddane recyklingowi.

Re: Produkcja opakowań

: 18 cze 2020, 20:45
autor: włóczykij13
Stawiam na opakowania w jak najwyższej jakości. Zdecydowałem się na foliowe, a ich produkcją zajmują się pakwit http://www.pakwit.pl/nasza-oferta/ . Zdecydowanie warto przejrzeć ich niezmiernie szeroką ofertę!

Re: Produkcja opakowań

: 20 cze 2020, 0:03
autor: lordis
W tej sprawie odsyłam was do producenta opakowań kartonowych czyli firmy Martex Opakowania https://www.martex-box.pl/ Maja fajny, duży wybór opakowań, w tym m.in. kartony klapowe i fasonowe z wielokolorowym nadrukiem fleksograficznym, palety tekturowe, szpule tekturowe i wyposażenie do opakowań, jak: kratownice, przekładki, narożniki, obwoluty. Firma stawia na jakość, ma elastyczne podejście do klienta, korzystne ceny i krótkie terminy realizacji, także warto sobie ich sprawdzić.

Re: Produkcja opakowań

: 07 lip 2020, 18:27
autor: marvin
To ja z kolei podrzucam wam namiar na producenta kartonów WOK z Wolsztyna pod Poznaniem https://www.wok-kartony.pl/ Jako że to producent to macie tam ogromny wybór i fajne ceny. Wykonają wam na zamówienie dowolne opakowania kartonowe, bez względu na jego wymiary i stopień skomplikowania. Nam bardzo ta firma odpowiada, dobrze że na nich udało nam sie trafić.

słupki parkingowe cennik

Re: Produkcja opakowań

: 16 lip 2020, 22:10
autor: markos
To ja jeszcze podrzucę wam namiar na producenta folii opakowaniowej i termokurczliwej z Krakowa – firma KaGenFol https://kagenfol.pl/ Mają dobrą ofertę, kupicie u nich m.in. worki foliowe, rękawy czy taśmę termokurczliwą. Spodobają wam sie ich nieprzesadzone ceny i terminowość realizacji zamówień.

Re: Produkcja opakowań

: 30 wrz 2020, 11:36
autor: oloł
Produkcja opakowań może być również na skalę masową. Taka produkcja seryjna wymaga odpowiedniego wsparcia informatycznego poprzez System klasy ERP do zarządzania procesem produkcyjnym.

Re: Produkcja opakowań

: 04 maja 2021, 21:16
autor: ginamó
Zalecałbym zastanowić się nad inwestycją w opakowania foliowe, bezpośrednio od producenta. Czymś takim dysponują https://zgrzewaniezfolii.pl/opakowania-foliowe także mocno zalecałbym zainteresować się tym tematem. Od dłuższego czasu wspomniane opakowania służą w naszej firmie i faktycznie spisują się na medal - są w pełni wytrzymałe.

Re: Produkcja opakowań

: 31 lip 2021, 17:26
autor: Aguś1
Według mnie bardzo ważna jest optymalizacja zapasów. Poczytajcie sobie na https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... rganizacji czym się kierować, może zasięgnijcie porady czy pomocy, bo jak z tym się uporacie to zobaczycie, że lepiej Wasza firma będzie funkcjonować.