Najlepszy katalog usług weselnych

Hej, wesele! Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela.
Awatar użytkownika
Truskawka
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:41

Najlepszy katalog usług weselnych

Post autor: Truskawka »

Wesele coraz bliżej a Ty nie masz jeszcze dopracowanych wszystkich jego elementów? Bez obaw! Po to stworzono katalog usług weselnych cozweselem.pl. W jego ofercie znajdziesz najlepsze usługi związane ze ślubem.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

Post autor: Dziewczyna »

A co z atrakcjami na wesele? Jakie są teraz popularne? Czy byliście kiedyś na weselu, na którym był organizowany fire show? Słyszałam, że ostatnio jest to dość modne i taki pokaz stosuje się zamiast fajerwerków czy też zimnych ogni. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

Post autor: magnolia »

Hmmm nie korzystaliśmy z takich katalogów jak mam być szczera. Salę z polecenia mieliśmy - Pod zielonym dębem w Bohuminie. Piękna sala, super dekoracje i prze smaczna kuchnia. Moim zdaniem sala to najważniejsza sprawa jeśli chodzi o wesele i tutaj nie można brać byle czego
Awatar użytkownika
carlitos
Posty: 47
Rejestracja: 17 maja 2019, 23:24

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

Post autor: carlitos »

Nie mam nic przeciwko - absolutnie. Sama przez podobny trafiłam na Glamour. Później poczytałam w sieci, popytałam znajomych i jak sie okazało kilka osób robiło tam nawet jakieś konfrencje, co prawda na mniejszej sali, ale co jakość to jakość jak wiadomo :) Świetne miejsce i co najwazniejsze świetny - zgrany team -tutaj mozna podejrzeć samą salę i przykladowe dekoracje http://glamour-wroclaw.pl/wesela/
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

Post autor: elmo »

My bardzo dobre opinie to słyszeliśmy o https://lawenda-szczecin.pl/ , jeśli chodzi o miejsce na zorganizowanie wesela. Dwie sale tam są do wyboru, na 120 osób każda. Wybór menu, atrakcji, a sale z tego co na ich stronie patrzyłam piękne, ta "Lawenda" mi się bardzo spodobała. Musimy tam podjechać i poznać resztę szczegółów.
ODPOWIEDZ