Strona 1 z 1

Najlepszy katalog usług weselnych

: 15 kwie 2019, 11:31
autor: Truskawka
Wesele coraz bliżej a Ty nie masz jeszcze dopracowanych wszystkich jego elementów? Bez obaw! Po to stworzono katalog usług weselnych cozweselem.pl. W jego ofercie znajdziesz najlepsze usługi związane ze ślubem.

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

: 11 maja 2019, 9:36
autor: Dziewczyna
A co z atrakcjami na wesele? Jakie są teraz popularne? Czy byliście kiedyś na weselu, na którym był organizowany fire show? Słyszałam, że ostatnio jest to dość modne i taki pokaz stosuje się zamiast fajerwerków czy też zimnych ogni. Co o tym sądzicie?

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

: 19 maja 2019, 16:21
autor: magnolia
Hmmm nie korzystaliśmy z takich katalogów jak mam być szczera. Salę z polecenia mieliśmy - Pod zielonym dębem w Bohuminie. Piękna sala, super dekoracje i prze smaczna kuchnia. Moim zdaniem sala to najważniejsza sprawa jeśli chodzi o wesele i tutaj nie można brać byle czego

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

: 02 cze 2019, 22:18
autor: carlitos
Nie mam nic przeciwko - absolutnie. Sama przez podobny trafiłam na Glamour. Później poczytałam w sieci, popytałam znajomych i jak sie okazało kilka osób robiło tam nawet jakieś konfrencje, co prawda na mniejszej sali, ale co jakość to jakość jak wiadomo :) Świetne miejsce i co najwazniejsze świetny - zgrany team -tutaj mozna podejrzeć samą salę i przykladowe dekoracje http://glamour-wroclaw.pl/wesela/

Re: Najlepszy katalog usług weselnych

: 08 lip 2019, 15:29
autor: elmo
My bardzo dobre opinie to słyszeliśmy o https://lawenda-szczecin.pl/ , jeśli chodzi o miejsce na zorganizowanie wesela. Dwie sale tam są do wyboru, na 120 osób każda. Wybór menu, atrakcji, a sale z tego co na ich stronie patrzyłam piękne, ta "Lawenda" mi się bardzo spodobała. Musimy tam podjechać i poznać resztę szczegółów.