urządzanie ogrodów

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Aldona81
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 5:27

urządzanie ogrodów

Post autor: Aldona81 »

Jaka firma może mieć w swojej ofercie coś takiego jak urządzanie ogrodów? Chciałabym, żeby ktoś fachowy przyjechał, pooglądał, pomyślał, podumał i powiedział: da się zrobić tak żeby było pięknie :) Ale nawet nie za bardzo wiem, jak szukać kogoś takiego, gdzie szukać kogoś kto mógłby mi to zrobić. Możecie polecić kogoś sprawdzonego? Może korzystaliście kiedyś z takiej usługi?
bartolini

Re: urządzanie ogrodów

Post autor: bartolini »

Hej, jeśli chodzi o ogród to mogę polecić Ci Sklep ogrodowy Kwiateo. Mają sporo asortymentu, nasiona, nawozy, gotowe produkty czy chociażby asortyment do ogrodu typu grill itp.. Warto się zastanowić co tak naprawdę potrzebujesz, ale jeśli chodzi o kwiateo to jest tu super sprawa, bo wszystko jest ładnie opisane, mega obsługa techniczna, wystarczy zadzwonić i zapytać. Mają też preparaty na szkodniki, na które warto zwrócić uwagę. Także co wybierzecie to wasza sprawa, ale mega polecam ten sklep!
Gość

Re: urządzanie ogrodów

Post autor: Gość »

Jak urządzacie swój ogród to tutaj https://gardenspace.pl/zgrabny-naroznik-ogrodowy macie ofertę na narożniki do nich. Solidne, stylowe i nowoczesne, producent ten produkuje wysokiej jakości meble i dodatki. Także długo wam one na pewno posłużą.
danuśka

Re: urządzanie ogrodów

Post autor: danuśka »

Słyszeliście może już o takim rozwiązaniu jak wędzarnia na ryby ? Ogólnie z tego co widziałam to producent posiada bardzo atrakcyjną ofertę, dodatkowo wędzarnie są bardzo solidne, więc może jednak spodoba wam się ta oferta
karolaa

Re: urządzanie ogrodów

Post autor: karolaa »

A czy ktoś z was przykładowo bierze od uwagę, takie wyposażenie jak sauny i balie ogrodowe ? Warto byłoby w tym zakresie zapoznać się z ofertami Polska Bania, tak jakby co. Mój znajomy kupował u nich balię i jest mega zadowolony. O tym czasie w szczególności z niej korzysta.
ODPOWIEDZ