Hobby

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Tiner

Hobby

Post autor: Tiner »

Macie jakieś swoje hobby? Ale takie, które faktycznie sprawia Wam mnóstwo frajdy i bylibyście w stanie każdą wolna chwilę spędzać właśnie w ten sposób? Ja wprawdzie trochę "zastygłam", ale wracam do swojej największej miłości, jeszcze z czasów liceum - do jazdy konnej. I nie mogę się już doczekać powrotu do stajni. Przeglądam właśnie sklepy ze sprzętem jeździeckim, oglądam różne kaski jeździeckie, bo to pierwsza rzecz, którą koniecznie muszę kupić.
LinaEwa

Re: Hobby

Post autor: LinaEwa »

Moje hobby z racji iż wyjść nigdzie nie mogę to oglądanie filmów i seriali. Wiem może to trochę mało fot ale co zrobić. Filmy oglądam online na stronie https://twojfilm.online/filmy-online , którą mogę polecić. Nie wiem co Wy lubicie oglądać. Ja lubię w sumie wszystko od horrorów po filmy familijne. Ważne by miały puentę i przekaz. Przykładem jest Luca cały film po polsku. Wydaje się prostą bajką ale nie jest ma swój życiowy przekaz i pouczający styl bycia człowiekiem.
ODPOWIEDZ