Strona 1 z 1

Pilnie potrzebny adwokat

: 05 wrz 2021, 2:19
autor: Polmira-63
Cześć kochani. Jestem w kropce i jedyną osobą, która mogłaby mi pomóc, jest adwokat Łódź. Pytanie tylko, czym się kierować w trakcie poszukiwania takiego specjalisty? Chyba nie tylko wiedza i doświadczenie są ważne, prawda? Chętnie poznam wasze zdanie w tej kwestii!

Re: Pilnie potrzebny adwokat

: 15 wrz 2021, 22:16
autor: Franuśkowy
Współczuje, natomiast jeśli chodzi o Łódź to bardzo polecam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie to genialna kancelaria, która wie jak działać, gdzie znaleźć kruczek, który mógłby pomóc wam wygrać. Takie doświadczenie i profesjonalizm jest bardzo ważne.

Re: Pilnie potrzebny adwokat

: 03 paź 2021, 17:33
autor: Jurika
W Poznaniu to mogę polecić, ale kancelarię frankową https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ , bo tu faktycznie wiem, że działają jak należy. Jakże dużo jest frankowiczów potrzebujących pomocy. Żal ludzi po prostu, strach pomyśleć - gdyby mnie to spotkało nie dałabym chyba rady. Dobrze, że działają te kancelarie frankowe, w nich jedynie szansa i pomoc.

Re: Pilnie potrzebny adwokat

: 17 paź 2021, 18:31
autor: Żanetka
Z jakąkolwiek sprawą możecie udać się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwicach. A dlaczego? Bo oni zajmują się wieloma odłamami prawa, w tym prawem karnym, cywilnym, rodzinnym czy nawet gospodarczym. Także klienci indywidualni, jak i biznesowi są u nich mile widziani.

Re: Pilnie potrzebny adwokat

: 21 paź 2021, 18:19
autor: Tomasz
Ale adwokat jaki? Bo przecież specjalizacji jest sporo, jak w medycynie :P do laryngologa nie idzie się ze złamaną nogą :P A tak na poważnie, to szukaj po konkretnej specjalności, pytaj o konkretnego adwokata, bo np. adwokat Łowicz zajmuje się nieruchomościami, więc do sprawy karnej lepiej szukać kogoś kto się w tym specjalizuje.

Re: Pilnie potrzebny adwokat

: 05 lis 2021, 12:12
autor: Wanda
Jeśli potrzebujesz godnego zaufania i sprawdzonego adwokata, to polecam kancelarię mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Korzystaliśmy z jego usług zarówno w sprawach prywatnych (prawo cywilne, prawo rodzinne), jak i firmowych (spory gospodarcze). Bardzo kompetentny, rzeczowy adwokat. Każdą sprawę traktuje indywidualnie. Profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do zlecenia, możesz być pewny że wszystkim zajmie się tak jak należy i zrobi wszystko by pomóc niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy.