Strona 1 z 1

Ubrania na jesień

: 02 sie 2021, 3:56
autor: Włodia
Jak macie pogrupowane ubrania w swoich szafach? ja mam niestety małe mieszkanie i dość małą szafę, więc w tym momencie w szafie królują jeszcze ubrania wiosenno - letnie, ale wiem, że wielkimi krokami zbliża się już niestety ten czas, kiedy trzeba będzie je wymienić na jesienne ubrania, które w tej chwili są jeszcze schowane w kanapie ;) no i oczywiście dokupię kilka nowości :)

Re: Ubrania na jesień

: 30 sie 2021, 6:01
autor: Dziewczyna
A czy kupujecie markową odzież, czy raczej nie zwracacie na to uwagi? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://pepegi.eu/firm-pol-1540551727-Desigual.html całkiem fajne ciuchy a różne pory roku marki Desigual. Jest to outlet, więc ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne. Jak macie trochę czasu, to i Wam polecam się tam rozejrzeć ;)

Re: Ubrania na jesień

: 20 wrz 2021, 13:45
autor: Kryśka11
Jeżeli chodzi o ubrania na jesień to myślę że przydadzą się ciepłe swetry i wygodne i dresy bo to idealne ubrania na taką porę. Sklep internetowy MAGMAC ma takie ciuchy i na pewno nie zawiodą oczekiwań ani co do ceny ani jakości. Wiem bo sama miałam okazję skorzystać z ich oferty.

Re: Ubrania na jesień

: 07 paź 2021, 12:32
autor: robertpolerski
Zazwyczaj mam takie same ciuchy na każdą porę roku, bo ciuchy zamawiane na http://www.google.pn/url?q=https://otherlife.pl/ są bardzo uniwersalne i pasują na każdy sezon. Polecam to osobom, które nie lubią chodzić ciągle po sklepach i szukać nowych rzeczy. Lepiej kupić raz, a porządnie.

Re: Ubrania na jesień

: 14 paź 2021, 20:33
autor: matylda20
Przyznam, że uwielbiam chodzić w sukienkach bez względu na porę roku. W mojej szafie zaczyna brakować miejsca. Ostatnio dokupiłam nowe sukienki właśnie na jesień na stronie https://born2be.pl/sukienki/biale . Mają bardzo duży wybór i szybką realizację zamówień. Lubię u nich kupować.

Re: Ubrania na jesień

: 10 lis 2021, 11:07
autor: komiśka12
Włodia pisze: Jak macie pogrupowane ubrania w swoich szafach? ja mam niestety małe mieszkanie i dość małą szafę, więc w tym momencie w szafie królują jeszcze ubrania wiosenno - letnie, ale wiem, że wielkimi krokami zbliża się już niestety ten czas, kiedy trzeba będzie je wymienić na jesienne ubrania, które w tej chwili są jeszcze schowane w kanapie ;) no i oczywiście dokupię kilka nowości :)
Wow, super!
-
Aborcja za granicą - Kliniki aborcyjne w Czechach od wielu lat zyskują dobre opinie i przyjmują pacjentki z całej Europy. Prawie 40% to kobiety z Polski, które zdecydowały się na zabieg usuwania ciąży.