Duży gabaryt kurierem

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Duży gabaryt kurierem

Post autor: alizacy »

Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: Duży gabaryt kurierem

Post autor: doboro »

Hej! Z mojej strony mogę dać ci jedną radę, a mianowicie taką byś skorzystała z usług brokerów kurierskich. I nieważne czy to ma być paleta kurierem do Hiszpanii czy krajowa - zawsze przez pośredników znajdziesz najniższe ceny i najłatwiej odbywa się nadanie przesyłki
dropuś

Re: Duży gabaryt kurierem

Post autor: dropuś »

Rzeczywście jeśli to ma być duży gabaryt to w takim wypadku konieczny będzie wybór przesyłki paletowej. Ale nie ma co się bać, przesyłka jak przesyłka, z tą różnicą że towar umieszcza się na drewnianej palecie i także należy zadbać o jego zabezpieczenie, by w trakcie transportu z niej nie spadł. Bardzo wiele osób do mocowania używa np. opaski zaciskowe plastikowe , taśmy czy banduje ładunek. Wszystkie te rozwiązania są bardzo dobre i skuteczne - zapewniają przesyłce bezpieczeństwo w trakcie transportu
ODPOWIEDZ