Strona 1 z 1

Odtrucie

: 01 lip 2021, 20:47
autor: Waćka
Witam. Mój znajomy rozpoczyna niedługo terapię leczenia alkoholizmu. Zastanawiam się nad zapisaniem go na odtrucie alkoholowe. Czytałam, że jest to dobre rozwiązanie dla osób, które walczą z nałogiem. Dzięki temu można oczyścić organizm z toksyn i momentalnie poprawia się stan fizyczny pacjenta.

Re: Odtrucie

: 05 lip 2021, 16:20
autor: Błażej
Myślę, że jak najbardziej będzie to dobra decyzja. Detoks ma na celu pozbyć się z organizmu toksyn, które są wynikiem przemiany nadmiaru alkoholu. Znajdują się one w krwioobiegu, co bardzo negatywnie wpływa na całe nasze ciało, w tym organy wewnętrzne. Detoks daje dobre efekty, kiedy organizm nawadniany jest poprzez kroplówkę. Mój kuzyn korzystał odtruwania alkoholowego w Konstantynowie Łódzkim i personel zaproponował mu możliwość wykonania zabiegu w domu.

Re: Odtrucie

: 17 wrz 2021, 17:22
autor: grześ
Nawet sami lekarze często zalecają, aby pacjent przed terapią czy też zaszyciem, odbył odtrucie. Ja osobiście całkiem niedawno dowiedziałem się o istnieniu tego zabiegu, gdy trafiłem na stronę https://odtruwaniegdansk.pl/. Zabieg odtrucia alkoholowego jest przeprowadzony w domu pacjenta. Cały proces polega na dożylnym podaniu kroplówki i leków farmakologicznych. Kilkugodzinna sesja stabilizuje gospodarkę wodno-elektrolitową. Po kuracji nasz specjalista informuje pacjenta o przewidywanych efektach detoksu, takich jak wystąpienie alkoholowego zespołu abstynencyjnego.