Strona 1 z 1

dobry stomatolog

: 20 maja 2021, 8:59
autor: matylda20
Myślę że mało kogo ominęły problemy z zębami i każdy ma lepsze lub gorsze doświadczenia u stomatologa. W moim przypadku często miałam te gorsze doświadczenia ;) i dopiero jak trafiłam na gabinet dentystyczny Tarnowskie Góry zobaczyłam jak powinien być traktowany pacjent i jak powinno wyglądać leczenie. Jestem ciekawa jakie Wy macie doświadczenia u stomatologa?

Re: dobry stomatolog

: 26 maja 2021, 14:57
autor: Michał
Ja z kolei zastanawiam się nad tym, czy warto wstawić sobie licówki. Co uważacie w tej kwestii? Mój dobry kolega realizował tego typu zabieg w gabinecie pana Rotsztajna i przyznam szczerze, iż efekt jest zniewalający. Jak długo w ogóle utrzymuje się tego typu efekt? Ktoś ma licówki kilka lat i może napisać?

Re: dobry stomatolog

: 27 maja 2021, 9:35
autor: Gatito
Dość ciężko jest znaleźć dobrego lekarza w dzisiejszych czasach, jednak zdecydowanie tam gdzieś są. Warto popytać lub poszukać informacji na internecie, a także zwrócić uwagę na wyposażenie gabinetów stomatologicznych. Taki gabinet powinien być wyposażony dość dobrze, aby doktor był przygotowany na każdą przypadłość pacjenta, co będzie bardzo ważne dla jego zdrowia.

Re: dobry stomatolog

: 29 maja 2021, 16:38
autor: Małpka
Jeśli masz środki na licówki, to jest to dobre rozwiązanie i na pewno będziesz zadowolona z efektu końcowego, o ile zrobi to specjalista, taki jak Michał Rotsztejn: https://licowki-porcelanowe.pl . Świetnie się tobą zajmie i stworzy piękny uśmiech. Gabinet ma szeroki zakres usług, więc warto sprawdzić w wolnej chwili .

Re: dobry stomatolog

: 10 wrz 2021, 14:07
autor: Dzony82
Oczywiście mycie zębów i regularne wizyty u dentysty. Jednak mimo to pewnych rzeczy uniknąć się nie da. Na przykład bólu spowodowanego rosnącą ósemką. Dokucza mi już kilka tygodni i końca nie widać. Nawet szukałam informacji i trafiłam na http://www.glostrojmiasta.pl/jak-dlugo- ... lugo-boli/.

Re: dobry stomatolog

: 13 paź 2021, 0:30
autor: bodis
Wiele osób ma problem z zębami. Warto o nie dać. Jeśli nasz uśmiech nie jest idealny, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://premium-clinic.pl/leczenie-ortodontyczne/ . Macie tam bowiem namiar na gabinet, gdzie między innymi zajmują się leczeniem ortodontycznym. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Na pewno będzie można wybierać spośród różnych rozwiązań.

Re: dobry stomatolog

: 13 paź 2021, 20:42
autor: Franuś24
Jeśli chodzi o stomatologa to uważam, że każdy powinien posiadać odpowiednie narzędzia. Z tego co widziałem to na stronie https://sklep.marrodent.pl/stomatologia/narzedzia.html znajduje się sklep, z którego można kupić takie narzędzia. Jak sami możecie zobaczyć wybór jest naprawdę ogromny.

sofy rozkładane do spania dla dzieci