Strona 1 z 1

klasyczne lakiery

: 29 kwie 2021, 9:14
autor: Honorata1988
Musze odpocząć trochę od hybryd. Jaki lakiery polecacie? Zupełnie wypadłam z obiegu w tym temacie bo przez ostatnie lata robiłam tylko manicure hybrydowy. Dlatego nie znam się w ogóle na zwykłych, klasycznych lakierach. Doradzicie coś?

Re: klasyczne lakiery

: 19 maja 2021, 23:17
autor: Kamilla36
Niestety klasyczne lakiery nie wytrzymują zbyt długo na paznokciach, więc warto jest jednak zastanowić się chociażby nad hybrydą. Jeśli Twoje paznokcie są krótkie, dobrze byłoby je przedłużyć. Na stronie: https://aniaradzi.pl/porady/przedluzani ... bic-_wp20/ jest artykuł, który fajnie wyjaśnia, jak prawidłowo przedłużyć paznokcie żelem. Polecam :)

Re: klasyczne lakiery

: 23 maja 2021, 19:42
autor: mayczak
Co do paznokci to ja wam powiem że od niedawna używam lakierów https://vipera.warszawa.pl/ zamówionych i sama sobie robię je w domu nadkładam i efekt bardzo dobry. Także wam też polecam spróbować bo dzięki temu zaoszczędzicie na kosmetyczkach. Polecam sprawdzić!

Re: klasyczne lakiery

: 07 lis 2021, 2:34
autor: mayczak4333
Kamilla36 pisze: Niestety klasyczne lakiery nie wytrzymują zbyt długo na paznokciach, więc warto jest jednak zastanowić się chociażby nad hybrydą. Jeśli Twoje paznokcie są krótkie, dobrze byłoby je przedłużyć. Na stronie:.. jest artykuł, który fajnie wyjaśnia, jak prawidłowo przedłużyć paznokcie żelem. Polecam :)
Dla mnie takie zwykłe lakiery są najlepsze. Szybko można zmienić kolor, nie kosztują dużo i też mogą wyglądać super. Ale do klasycznych lakierów trzeba mieć dobrze zadbane paznokcie. W tym ekspertem jest Eveline 8w1 Total Action, czyli odżywka, która uratuje chyba każde paznokcie.

Obrazek