Strona 1 z 1

suplementy

: 21 kwie 2021, 12:52
autor: Miśka
Czy stosujecie jakieś suplementy? Jeśli tak to jakie? Ja na co dzień stosuję suplementy dla sportowców bowiem intensywnie ćwicze na siłowni i fitnessie Ostatnio bardzo ostro wzięłam się za siebie więc postanowiłam też wspomóc się w treningu. Oczywiście naturalne suplementy są najlepsze, działają na Twoje ciało w sposób bardzo dobry. Ich wchłanialność jest na wysokim poziomie.

norm iso

Re: suplementy

: 23 kwie 2021, 12:32
autor: Mófka
Owszem, używam suplementów diety, ale bardzo ostrożnie je wybieram. Patrzę przede wszystkim na jakość, na to by były to produkty naturalne i oczywiście stosuję je z umiarem i rozsądkiem. Teraz po zimie mam osłabione włosy i zażywam mega krzem z biotyną, dzięki dobrze dobranym składnikom dba nie tylko włosy, ale także o skórę i paznokcie. Wzmacnia je i odżywia. Po miesiącu stosowania widzę zdecydowaną poprawę.

Re: suplementy

: 05 cze 2021, 13:00
autor: Łąka
Ja stosuje suplementy zawierające w składzie czerwoną koniczynę. Jest prawdziwym odkryciem dla mojego organizmu. Mam mniej wysuszoną skórę i ładniejszą cerę. Po zażyciu suplementów zdecydowałam się jeszcze na ich kosmetyki, bo ich skład jest prawie 100% naturalny. Bardzo mile zaskoczenie na polskim rynku - dla mnie rewelacja.

Herbapol-polana

Re: suplementy

: 07 cze 2021, 23:41
autor: Gość56
U mnie obowiązkowo z suplementów Ashwagandha, odkąd ją biorę to odczuwam mniej stresu, jestem bardziej spokojna. Kupuję też inne suplementy dla swoich domowników, zawsze zaopatruje się w sklepie Ekoaleja, mają bardzo duży wybór suplementów naturalnych :D

Re: suplementy

: 24 sie 2021, 20:05
autor: Ryśko8
Jeżeli masz problem z koncentracją to polecam Vi nootropy - mi regularne stosowanie bardzo pomogło. Mam wrażenie, że posiadam więcej energii za dnia. Lepiej z moją pamięcią i koncetracją w pracy. Dodatkowo mniej się stresuję, co było moim bardzo dużym problemem.