Strona 1 z 1

Tradycyjny domofon?

: 23 kwie 2021, 6:47
autor: Marcel_60
Witam! Czy korzystacie jeszcze z tradycyjnych domofonów? Zauważyłem, że coraz większą popularność zyskują domofony WiFi i bezprzewodowe. Też się na takie rozwiązanie zdecydowałem, bo wydaje się o niebo wygodniejsze w użytkowaniu. Dajcie znać, co sądzicie o takich nowoczesnych technologiach.

Re: Tradycyjny domofon?

: 22 sie 2021, 0:18
autor: melville
Najlepsza opcja to wideofon, jeśli macie swój dom to taki wideofon pozwala na większą kontrolę tego, kogo wpuszczacie na posesję, można też dzięki niemu śledzić to, co dzieje się przed posesją. Jeśli o mnie chodzi to kupiłem dobry wideofon firmy Comwei w firmie Gałecki z Warszawy https://www.xn--gaecki-4db.pl/automatyk ... edomofony/ i jestem z niego zadowolony. Dodam, że firma Gałecki oferuje wideofony wyposażone w funkcję rejestracji obrazu oraz zapisywania nagrań, także to dodatkowy plus, warto nad tym pomyśleć.

Re: Tradycyjny domofon?

: 17 wrz 2021, 13:13
autor: marvin
Ja też polecam instalację videodomofonową. Znam dobrą firmę z Rudy Śląskiej, która oferuje standardowe zestawy oraz dodatkowo - uruchomienie elektrozaczepu pilotem, czy za pomocą zamka szyfrującego - Ar-Raf Instalacje Elektryczne https://ar-raf.pl/oferta/instalacje-video-domofonowe U nas super się ta firma sprawdziła a videodomofon to mega wygoda, także ja również chwalę sobie to rozwiązanie.

Re: Tradycyjny domofon?

: 21 paź 2021, 22:12
autor: Kłamron
Domofon w obecnych czasach to naprawdę fajne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli osiągnąć większy komfort użytkowania domu. Polecam sobie zerknąć to na ofertę firmy https://www.impulspw.com.pl/ jest naprawdę fajna i dopasowana do potrzeb klientów. Same domofony to sprzęt bardzo dobrej jakości i po prostu sprawdzony