Strona 1 z 1

Sprzedaż auta a dokumenty

: 28 mar 2021, 20:21
autor: Dziewczyna
Witajcie,
czy ktoś z Was chce sprzedać auto, ale nie ma odpowiednich dokumentów, na przykład dowodu rejestracyjnego? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej https://skup-aut-gdynia.eu/sprzedaz-aut ... o-legalne/. Dowiecie się z niego, czy sprzedaż takiego samochodu jest w ogóle możliwa, jeśli macie zgubione dokumenty od samochodu ;)

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 08 kwie 2021, 11:58
autor: natącka
Pamiętajcie, by takie auto odpowiednio przygotować przed sprzedażą i nie mam tu na myśli tylko sprawności mechanicznej ale i wygląd wizualny. Ja na przykład staram się na bieżąco wymieniać to co się na bieżąco zużywa jak dywaniki samochodowe gumowe. Jeśli też takich szukacie warto zerknąć na ofertę sklepu https://www.specjal.auto.pl/kategoria-p ... mochodowe/. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny. Można u nich nawet zamówić pokrowce na fotele, które zostaną uszyte na miarę :)

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 10 kwie 2021, 1:35
autor: Dzony82
Witam,zwracacie uwage na jakosc paliwa i to gdzie jest przechowywane? Mi zalezy na tym,aby zagłębić się w ten temat. Myślę nad założeniem swojej stacji paliw. Co myślicie o tych sprzetach https://www.tsg-solutions.com/pl/projek ... cji-paliw/ ? Ważna jest wysoka jakosc.

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 11 kwie 2021, 20:09
autor: karaśś
Jeśli macie jakieś artykuły na temat tego jak przebiega sprzedaz auta w skupie samochodów to bardzo bym prosił o polecenie. Znalazłem co prawda bardzo dobry skup https://skupautpoznan.pl/ tzn. sporo osób pozytywnie się o nich wypowiada, ale zanim zdecyduje się sprzedać auto chętnie poczytałbym o formalnościach i warunkach, które trzeba spełniać. Pozdrawiam.

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 13 kwie 2021, 8:30
autor: zbigńiew
Dziś nie ma żadnego problemu ze zgubionym dowodem rejestracyjnym, wszystko jest w systemie, wystarczy wyrobić duplikat. Z ubezpieczeniem jest tak samo, nawet swój licznik kilometrów możesz w każdej chwili sprawdzić.


_________________________
Usługi rachunkowe

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 17 maja 2021, 11:24
autor: AdriannnŻ89
Ja mam kilka aut, które muszę sprzedać ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Słyszałem, że są firmy, które zajmują się takim przygotowaniem. Teraz mój znajomy polecił mi własnie firmę https://s-plus.pl/kontakt/ i chyba się do nich zgłoszę, żeby podrasowali mi autka.

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 24 sie 2021, 21:42
autor: Kołcz11
Jeśli sprzedajesz samochód to musisz dopilnować kilka rzeczy w tym zgłoszenie tego faktu ubezpieczycielowi. Jeśli tego nie zrobisz w odpowiednim czasie możesz mieć problem o czym więcej tutaj https://superpolisa.pl/faq/sprzedaz-auta-a-oc-raty/ Pilnuj takich rzeczy chyba że lubisz dopłacać do biznesu i wyjaśniać telefonicznie swoje niedopatrzenia. Przejrzyj też inne artykuły na stronie bo to almanach jeśli chodzi o ubezpieczenia wszelkiego typu.

Re: Sprzedaż auta a dokumenty

: 06 wrz 2021, 0:00
autor: Dzony82
Witam,jak dlugo mozna przechowywac dokumenty? Zastanawiam się nad tym,by skorzystac z porad firmy, ktora podpowie mi,co robic. Będę wdzięczna za wasze opinie https://esbud.pl/dokumenty-firmowe-jak- ... c-papiery/ Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej.