Strona 1 z 1

Potrzebuję pożyczki

: 24 mar 2021, 8:40
autor: dylewska
Doradzicie z której oferty warto skorzystać jeśli chodzi o pożyczkę? Przeglądałem oferty i jest tego sporo, nie wiem na którą się zdecydować i gdzie są najkorzystniejsze warunki. Gdzie ostatnio braliście pożyczkę? Zależy mi na takiej ofercie gdzie nie będzie zbyt dużo formalności do załatwienia

Re: Potrzebuję pożyczki

: 29 mar 2021, 8:30
autor: franka
panel pisze: Doradzicie z której oferty warto skorzystać jeśli chodzi o pożyczkę? Przeglądałem oferty i jest tego sporo, nie wiem na którą się zdecydować i gdzie są najkorzystniejsze warunki.
A próbowałeś tu https://www.saverium.pl/ składać wniosek? Moim zdaniem to najlepsza opcja z możliwych i przede wszystkim masz szansę na bardzo szybką decyzję o przyznaniu pożyczki

Re: Potrzebuję pożyczki

: 11 kwie 2021, 20:46
autor: eureka
To wszystko zależy... teraz mozliwości masz naprawdę sporo. Kredyt czasami okazuję się być najlepszym rozwiązaniem i warto z czegos takiego skorzystać. Warto też pamiętać o różnych zaletach które mamy. Wiadomo,że życie różnie się nam układa. Czasami mamy jakiś kryzys finansowy i wtedy warto skorzystać z czegoś takiego jak prolongata kredytu https://moja-pozyczka.pl/definicje/prolongata-kredytu/ tutaj możecie sobie przeczytać co to jest :)

Re: Potrzebuję pożyczki

: 13 kwie 2021, 8:24
autor: zbigńiew
Sprawdź w bankach teraz jak się trafi na dobrą promocję oferują nawet RRSO 7,5% to jest mega mało w porównaniu z tymi wszystkimi firmami pożyczkowymi. Dodatkowo masz pewność że cię nikt nie oszuka. Ja ostatnio brałem i formalności w brew pozorom wcale nie jest dużo, wszystko można załatwić przez internet.


________________________
Usługi rachunkowe