Strona 1 z 1

Rowery elektryczne sklep

: 13 lut 2021, 16:20
autor: Jóweqwe
Rowery elektryczne sklep https://iamelectric.pl/produkt/rower-el ... lim-shady/ Kolejna z naszej propozycji rowerów elektrycznych to model Slim Shady. Węższa magnetyczna i składana rama, węższe opony, tylny napęd 250W to nie jedyne z zalet tego roweru. Zobacz co jeszcze kryje w sobie!

Re: Rowery elektryczne sklep

: 23 lut 2021, 14:47
autor: SylwiaŚ
Ja również od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem roweru elektrycznego. Chciałabym nim jeździć codziennie do pracy, dlatego przydałoby mi się dodatkowe wspomaganie. W oko wpadł mi model: https://ekspert-sport.pl/product/e-bike ... r-e-1-lds/. Posiada ciekawy design oraz wysoką jakość wykonania. Co o nim sądzicie?

Re: Rowery elektryczne sklep

: 09 gru 2021, 20:46
autor: Pawcio
Jóweqwe nie znam tego sklepu co wskazałeś. Z marek rowerów elektrycznych, które mogę osobiście polecić, jest EcoBike: https://www.korczyksport.pl/k/rowery/rowery-ecobike/. Rowery cechują się ponadczasowym designem, dobrym stosunkiem ceny do jakości, dużą wytrzymałością, fantastyczną i długo wytrzymującą baterią oraz mega fajnym komfortem jazdy. Są to raczej rowery do jazdy po mieście (niektóre trekkingowe faktycznie nadają się na górskie wypady). Jak szukasz zatem czegoś fajnego po mieście w rozsądnych pieniądzach to sprawdź sobie to co wysłałem.