Strona 1 z 1

Ulubione książki

: 02 lut 2021, 21:26
autor: judyta64
Macie swoje ulubione książki albo jakiś konkretny gatunek, po który sięgacie najczęściej? Ja zwykle czytam książki filozoficzne, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Swoją drogą wolę odwiedzać antykwariaty i biblioteki niż kupować nowe wydania, które bywają bardzo drogie. Kto z was też tak ma?

Re: Ulubione książki

: 05 mar 2021, 20:33
autor: marmurekź
judyta64 pisze: Macie swoje ulubione książki albo jakiś konkretny gatunek, po który sięgacie najczęściej? Ja zwykle czytam książki filozoficzne, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Swoją drogą wolę odwiedzać antykwariaty i biblioteki niż kupować nowe wydania, które bywają bardzo drogie. Kto z was też tak ma?
Oj to ja akurat jestem z tych co lubią kupować i kolekcjonować na półkach książki. Nieraz po prostu wracam do nich, więc lubię je mieć pod ręką. ;) No i też książki z wydawnictwa https://capitalbook.com.pl/ są jak dla mnie tego warte. ;)

Re: Ulubione książki

: 21 mar 2021, 14:18
autor: franka
judyta64 pisze: Macie swoje ulubione książki albo jakiś konkretny gatunek, po który sięgacie najczęściej?
Tak, ja mam swoje ulubione książki i najczęściej są to takie https://zwierciadlo.pl/sklep/kategoria- ... /kulinaria książki o tematyce kulinarnej, czytam też inną literaturę ale bardzo pasjonuję się zdrowym żywieniem

Re: Ulubione książki

: 23 mar 2021, 23:42
autor: aliśa
Prawda jest taka, że wiele zależy od konkretnych zainteresowań. Jeśli lubcie książki medyczne, to tak naprawdę warto sobie zerknąć tutaj https://pzwl.pl/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Być może uda wam się wybrać coś, co wam przypadnie do gustu. Należy przez całe życie zgłębiać swoją wiedzę.

Re: Ulubione książki

: 17 kwie 2021, 10:55
autor: dromkaś
Jak chodzi o książki to jest naprawdę wiele interesujących pozycji które lubie i często do nich wracam. Teraz mam zamiar zamówic tę https://www.taniaksiazka.pl/niewidzialn ... 92469.html ponieważ jej opis na jednej z stron bardzo mnie zaciekawił a w tej ksiegarni jej cena jest najkorzystniejsza.

Re: Ulubione książki

: 21 kwie 2021, 16:38
autor: Smaruś
Od małego jestem fanem książek. Czytam bardzo dużo, dosłownie tony książek rocznie. Bardzo lubię też filmy na podstawie książek. Pierw ja czytam, a następnie oglądam film online. Jednak problem jest tutaj z wyszukiwaniem takich produkcji. Dlatego mogę od siebie polecić portal https://polskifilm.com.pl/ który mi znacząco tutaj pomógł :)

Re: Ulubione książki

: 10 maja 2021, 17:58
autor: Barbuś
Oczywiście jeśli chodzi o same książki to ja jestem zdania, że jak najbardziej bardzo ważną sprawą jest aby czytać takie, które nam się podobają. Ja mam całą masę książek i ogólnie wiem, że warto je mieć. Muszę przyznać, że podoba mi się rozwiązanie skupu książek https://skupksiazekonline.pl/ gdyż zawsze możemy nasze książki w taki sposób sprzedać.

Re: Ulubione książki

: 17 maja 2021, 20:24
autor: łuska
Bardzo polecam ze swojej strony sprawdzenie https://urokimilosne.wordpress.com/2019 ... sticum-pl/ znajdziecie tam najwięcej najbardziej wartościowych opinii na temat ezoteryki i uroków miłosnych. Myślę że będziecie zadowoleni z tego portalu. Naprawdę zapraszam, aby sprawdzić.

Re: Ulubione książki

: 25 maja 2021, 21:51
autor: finky
Smaruś pisze: Od małego jestem fanem książek. Czytam bardzo dużo, dosłownie tony książek rocznie. Bardzo lubię też filmy na podstawie książek. Pierw ja czytam, a następnie oglądam film online. Jednak problem jest tutaj z wyszukiwaniem takich produkcji. Dlatego mogę od siebie polecić portal który mi znacząco tutaj pomógł :)

Jeśli chodzi o książki, to warto również szukać w zagranicznych księgarniach, bo są również takie prowadzone w języku polskim np. https://rewolucja.co.uk/dla-dzieci-i-mlodziezy