Strona 1 z 1

Ubezpieczenie

: 25 sie 2020, 14:36
autor: Osee3074
Właśnie muszę wybrać nowe ubezpieczenie do samochodu. Wiecie może na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Chciałabym wybrać takie abym nie musiała później zmieniac

Re: Ubezpieczenie

: 25 sie 2020, 15:45
autor: Tomasz332
Ja właśnie ostatnio musiałem wybrać odpowiednie ubezpieczenie i skorzyftsałem ze strony http://ehdiblog.pl/porady/na-co-zwrocic ... czenia-oc/ na co zwrócić uwagę. Jestem z tego bardzo zadowolony a dodatkowo na stronie znalazłem wiele innych cenych informacji. Polecam

Re: Ubezpieczenie

: 26 sie 2020, 10:44
autor: qwer32
Informacji na ten temat warto poszukać w sieci, która jest skarbnicą wiedzy. Ja ostatnio miałam okazję przeczytać ten artykuł https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac i dowiedziałam się wielu rzeczy, o których wcześniej nie miałam bladego pojęcia. Szczególnie, jeśli chodzi o ubezpieczenie AC.

Re: Ubezpieczenie

: 27 sie 2020, 16:02
autor: zenka
Z tego co wiem, wielu osobom trudność sprawia wybór odpowiedniego ubezpieczenia swojego mieszkania. Jeśli i wy do nich należycie, polecam wam zajrzeć na tę stronę http://swiatubezpieczen.net.pl/ . Znajdziecie tutaj fachową pomoc w procesie ubezpieczania mieszkania. Na pewno warto jest tutaj zajrzeć i polecam wam to zrobić

Re: Ubezpieczenie

: 28 sie 2020, 10:39
autor: arek86
Ubezpieczenie OC samochodu najlepiej porównać na https://cupomat.pl
To nic nie kosztuje a dużo można zaoszczędzić :)

Re: Ubezpieczenie

: 12 wrz 2020, 7:40
autor: steffi
Młodzi kierowcy wiecie jak to jest z punkami karnymi, po jakim czasie one się kasują? Warto takie rzeczy wiedzieć, szczególnie gdy macie już coś na swoim koncie. Na stronie https://www.mfind.pl/akademia/dla-kiero ... arne-2020/ rozpisują się na ten temat, a i tanie ubezpieczenie tu znajdziecie.

Re: Ubezpieczenie

: 19 wrz 2020, 22:05
autor: goma
Zakres ochrony oraz suma ubezpieczenia zależą od oferty danego towarzystwa. Także jak sami widziecie - wybór odpowiedniego ubezpieczenia to nie takie łatwe zadanie, jakby mogło się wydawać. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić wam https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka CUK ma naprawdę świetne oferty przygotowane dla swoich klientów.

Re: Ubezpieczenie

: 23 wrz 2020, 8:00
autor: Kama36
Szukanie odpowiedniego ubezpieczenia to nie łatwe zadanie, więc trzeba się do tego przyłożyć. Musisz też zastanowić się nad tym jakiego ubezpieczenia tak naprawdę potrzebujesz. Moim zdaniem warto mieć wykupioną polisę na życie. Więcej o niej dowiesz się ze strony: https://rankomat.pl/ile-kosztuje-polisa-na-zycie . Tutaj też możesz skorzystać z porównywarki ubezpieczeniowej. Z jej pomocą w kilka chwil znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę. Samo wypełnienie wniosku zajmie Ci zaledwie kilka minut, a po tym czasie będziesz mógł zacząć porównywać między sobą oferty.

faktoring jest usługą finansową polegającą na wykupie wierzytelności

Re: Ubezpieczenie

: 17 sty 2021, 19:40
autor: ulił
Ubezpieczenie na życie to ważna rzecz, trzeba uważać i być pewnym gdzie jak się ubezpieczamy. Agencje takie jak https://ubezpieczenieonline.com.pl/ to doskonały wybór dla każdego kto potrzebuje szybkiego i sprawnego ubezpieczenia.