Strona 1 z 1

zaproszenia ślubne

: 21 gru 2020, 16:53
autor: kazna
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://anetagawel.pl/zaproszenia/zapro ... e-glamour/

Re: zaproszenia ślubne

: 31 gru 2020, 8:13
autor: Rozalka
Ciekawe porady. Ja również uważam, że zaproszenia muszą pasować do całej stylistyki. Ja gdybym miała teraz organizować wesele i ślub to postawiłabym na styl rustykalny. Jest prosty, a zarazem elegancki. I z zaproszeniami też nie ma problemu. takie na przykład https://lilyzaproszenia.pl/rustykalne-z ... -eco-heart idealnie by pasowały.

Re: zaproszenia ślubne

: 22 sty 2021, 18:44
autor: Lelek
Najlepiej jak wszystko w jednym stylu wybierzecie - zaproszenia, dekoracje, samochód, atrakcje weselne. Mi tak udało się zrobić. Znalazłam też świetną fotobudkę od http://fotobudazwooda.pl Jest to oryginalna, drewniana fotobudka.

Re: zaproszenia ślubne

: 19 lut 2021, 18:39
autor: Dziewczyna
A jakie zaproszenie na ślub najbardziej się Wam podoba w sklepie internetowym Happenings.pl? Macie jakieś swoje typy? Ja trafiłam na ofertę tego sklepu przypadkiem i musze przyznać, że co najmniej kilka zaproszeń wpadło mi tam w oko ;) Które spośród tych dostępnych w ofercie Wy byście wybrali?

Re: zaproszenia ślubne

: 24 cze 2021, 11:40
autor: MonaLisa12Ąu
Jak fotobudka, to tylko od nich: https://fotoboxik.pl/ - są świetni i mają ogromny wybór atrakcji. Miałam ich na własnym weselu i to był strzał w dziesiątkę. Poprowadzą imprezę tak, że ludzie nie odejdą od aparatu. Naprawdę warto! Aha i przebrań mają całe mnóstwo! Polecam! Wiem, że działają w całym kraju.

Re: zaproszenia ślubne

: 30 cze 2021, 16:08
autor: piasia
Myślę, że wszystko co zaplanujemy tego dnia powinno do siebie pasować :) A szczególnie warto zadbać o atrakcje. Wesela wszystkie są teraz organizowane w pięknych salach, z pysznym jedzeniem, dekoracjami. To czym można gości zaskoczyć? na pewno muzyką, jak nie macie jeszcze pomysłu to podsyłam https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ . Występ takiego zespołu zachwyci każdego gościa. Wesele będzie długo wspominane.

Re: zaproszenia ślubne

: 16 lip 2021, 8:03
autor: Śmerfetka29
No tak, zaproszenia ślubne to jeden z pierwszych akcentów całej układanki weselnej a spraw do załatwienia jest całe mnóstwo.Myślę ,że należy zacząć od ustalenia liczby gości, od tego bowiem zależy wybór sali i wiele innych ważnych rzeczy. Jeśli chcecie by wasze wesel było tzw. weselem marzeń najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą - https://hatcompany.pl/ - zajmującą się organizacją wesel od a do z. Macie wtedy pewność ,że wszystko będzie na czas i dopięte na ostatni guzik.