Strona 1 z 1

Kurs makijażu permanentnego warszawa

: 13 lis 2020, 10:17
autor: Łęcki
Kurs makijażu permanentnego warszawa https://www.permanentny.com/kurs-makija ... ego-medium Kurs makijażu permanentnego MEDIUM obejmuje intensywny trening najważniejszych umiejętności, czyli wykonywania kresek na powiekach, brwi metodą cienia oraz konturu ust z cieniowaniem i wypełnieniem. Kiedy wspólnie uznamy, że podstawowy makijaż wykonujesz na wysokim poziomie możesz na bieżąco komponować program kursu, wybierając techniki, których chcesz się nauczyć lub które chcesz udoskonalić.

Re: Kurs makijażu permanentnego warszawa

: 29 kwie 2021, 17:39
autor: kaśka
Jak już zrobisz sobie ten kurs, to pamiętaj o wyposażeniu gabinetu. Ja niedawno zdecydowałam się na zakup takich dziobów https://www.permanent24.pl/pl/p/Dzioby- ... am-Ink/440 w bardzo niskie cenie, jednak są mega jakości. Znacznie lepsze niż te, które miałam do tej pory.

Re: Kurs makijażu permanentnego warszawa

: 23 maja 2021, 19:07
autor: mayczak
Ja kosmetyków używam głównie do pielęgnacji ciała, też do makijażu czasem, właśnie mi się skończył eyeliner i tutaj https://vipera.warszawa.pl/ patrzyłam na ofertę i chyba coś zamówię. Znajoma opowiadała mi że korzystała z nich i są wydajne i polecała.