Strona 1 z 1

Woda do biura kuracjusz

: 10 lis 2020, 13:12
autor: Wiśnia
Siemka,
ja z szybkim pytankiem: jak ogarniacie sprawę zapewnienia wody pracownikom w Waszej firmie? Kupuję wodę butelkowaną w dyskontach gazowaną i nie, aleto średnio ekonomiczne wyjście, szczególnie latem. Myślę, że niezłym rozwiązaniem są dystrybutory - bez śmieci i ciągłego sprawdzania, czy akurat woda się nie skończyła. Wygrzebałam taką ofertę: https://www.kuracjusz.com/galony. No i czy smak jest inny niż w butelkach? Jakie macie zdanie na ten temat?

Re: Woda do biura kuracjusz

: 21 gru 2020, 21:50
autor: baśkal
Dla większej liczby osób tak, ale na spotkaniach biznesowych musisz zapewnić bardziej eleganckie wody, najlepiej źródlane bo zdrowe. Zamów z https://iwoniczanka.pl/, smak ok, szklana butelka o niewielkich rozmiarach, wygodna i łatwo się otwiera. Do tego elegancko wygląda na stole

Re: Woda do biura kuracjusz

: 04 sty 2021, 9:12
autor: Miód
Można również zerknąć na stronę http://wodadofirmy.com. Znajdziecie tu dostawy wody do firm. To całkiem ekonomiczne i wygodne rozwiązanie. Współpraca będzie przebiegała na warunkach, które określicie w umowie. No i każdy z pracowników ma zawsze dostęp do świeżej wody.

Re: Woda do biura kuracjusz

: 10 sty 2021, 21:53
autor: Giula
Takie dystrybutory to fajna sprawa, bardzo dobrze to w naszym biurze się sprawdza. Może przy okazji urządzania biura sklep internetowy https://www.import-maszyn.eu wam się przyda. Proponują tu laminatory, maszyny pakujące i wiele innych rozwiązań dla biura.