Strona 1 z 1

Impreza

: 09 lis 2020, 11:07
autor: bożenka44
Każda agencja eventowa powinna mieć w swojej ofercie tort z wyskakuącą piosenkarką! Kto się zgadza? :))

Re: Impreza

: 16 lis 2020, 17:22
autor: Tomasz332
Polecam namiary na firmę http://fabryka-pradu.pl u nas się przydała w kwestii wynajmu okablowania i agregatów prądotwórczych. Mają dobrej jakości sprzęt, usługi świadczą na wysokim poziomie, ceny konkurencyjne i swoim zasięgiem całą Polskę obejmują. Warto zapisać sobie na nich namiary

Re: Impreza

: 30 gru 2020, 12:22
autor: gomką
Macie już na oku jakiś lokal na organizację takiego przyjęcia? Jeśli nie, to ze swojej strony mogę polecić wam https://www.ranchopodbocianem.pl gdzie sama dość czesto bywam na różnych imprezach. Obsługa zawsze staje na wysokości zadania, a jedzenie jest wprost przepyszne.

Re: Impreza

: 09 cze 2021, 13:52
autor: Gatito
Różnego rodzaju imprezy można organizować też w restauracjach, które się do tego dobrze nadają. Jeśli chodzi przykładowo o Olsztyn to bardzo dobrym wyjściem może być restauracja http://kolorowa.olsztyn.pl/, która idealnie sprawdza się w przypadku organizacji komunii, wesel i innych przyjęć.

Re: Impreza

: 19 cze 2021, 14:36
autor: wiśka
Chciałbym abyście zapoznali się ze stroną http://ezowymiar.pl/opinie możecie tam odszukać sporo opinii o polskich rytualistach. Wystarczy że wejdziecie na stronę główną, a następnie klikniecie w przycisk opinie. Myślę, że każdy zainteresowany będzie zadowolony.

Re: Impreza

: 20 sie 2021, 9:30
autor: franka
U nas z organizacją imprez różnie bywało, raz były lepsze raz gorsze ale takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztaty po prostu były najlepsze. Każdy się bawił przy tym a można było się też wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć na temat gotowania, no i ta degustacja wspólnie przygotowanych dań potem była super

Re: Impreza

: 14 paź 2021, 11:18
autor: Traśka
Na pewno co jakiś czas warto organizować imprezy, których celem będzie polepszenie relacji między pracownikami. Dlaczego to takie ważne? Tutaj znajdziesz odpowiedź i zyskasz sporą dawkę informacji. Możecie wspólnie wybrać miejsce, zorganizować paintball lub survival. W Dworze Korona Karkonosze organizowane jest np. chodzenie po górach z przewodnikiem. To niezawodny sposób na poprawę relacji pracowniczych i integrację, która może wpłynąć na poprawę stosunków całego zespołu.

Re: Impreza

: 24 paź 2021, 8:34
autor: aruna
Impreza firmowa też może być super. Liczy się miejsce i ludzie, no ale też atmosfera. Nie wiem, może zapatrzcie się w jakieś śmieszne gadżety https://www.lilkaparty.pl/akcesoria/ albo zamówcie dja i balujcie. My zawsze wybieramy się do lokalu, żeby niczego nie organizować. Wynajmujemy kilka stolików, parkiet jest, muzyka, trochę ;) alkoholu. Czasem przebieramy się na halloween czy jakąś inną imprezę, wtedy właśnie bierzemy te gadżety imprezowe.

Re: Impreza

: 09 lis 2021, 10:53
autor: włoskistyl
Traśka pisze: Na pewno co jakiś czas warto organizować imprezy, których celem będzie polepszenie relacji między pracownikami. Dlaczego to takie ważne? Tutaj znajdziesz odpowiedź i zyskasz sporą dawkę informacji. Możecie wspólnie wybrać miejsce, zorganizować paintball lub survival. W Dworze Korona Karkonosze organizowane jest np. chodzenie po górach z przewodnikiem. To niezawodny sposób na poprawę relacji pracowniczych i integrację, która może wpłynąć na poprawę stosunków całego zespołu.
Ciekawe, fajnie, że to zostało napisane :)
-
-Przedłużanie włosów - Zabieg przedłużanie włosów lub zagęszczanie włosów może być realizowany przez salon fryzjerski na miejscu lub z dojazdem do domu Klientki. Ten zabieg jest całkowicie nieinwazyjny oraz z reguły trwa kilka godzin. Metody wykonania rozdzielamy na te wykonywane na zimno (zaciskanie pasemek naturalnych włosów) i na ciepło (łączenie naturalnych pasm włosów za pomocą zgrzewarek).