Strona 1 z 1

ile kosztuje prawnik?

: 05 lis 2020, 12:31
autor: zuśka
Czeka mnie sprawa spadkowa i jak do tej pory nie potrzebowałam porady prawnej i nie wiem ile kosztuje prawnik w Warszawie. Mam nadzieję że mi podpowiecie jakie są koszty takiej porady i ewentualnie dalsze prowadzenie sprawy.

Re: ile kosztuje prawnik?

: 05 lis 2020, 21:56
autor: Dzony82
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, do czego potrzebujesz prawnika. Jeśli chodzi o same porady prawne, to np. na https://lexsecure.pl/ możesz skorzystać z ich oferty abonamentowej, czyli 29,99zł miesięcznie za nielimitowaną liczbą porad prawnych online.

Re: ile kosztuje prawnik?

: 29 lis 2020, 14:03
autor: arkopolo
Wydaje mi sie, ze wszystko tutaj zalezy od sprawy ktora sie zajmuje i jej rokowan :) Rowniez wybor adwokata i kancelarii ma wplyw na cene. Ja mialam okazje korzystac z uslug kancelarii Weglowski - zostawie maila lukasz@weglowski.com.pl bo naprawde cenowo w prozadku a kompleksowa i rzeczowa pomoc prawna :)

Re: ile kosztuje prawnik?

: 16 lip 2021, 14:36
autor: Dziewczyna
Myślę, że to zależy od wielu czynników, między innymi od rodzaju sprawy. Jeśli natomiast szukacie dobrych prawników na terenie Warszawy, to polecam zapoznać się z ofertą Kancelarii Prawnej Gawor, którą znajdziecie na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl. Jak widać może Wam ona pomóc w sprawach związanych z różnymi gałęziami prawa. Wieloletnie doświadczenie to dowód na to, że możecie mieć do tej kancelarii pełne zaufanie :)

gres vives