Strona 1 z 1

Sprawdzony sklep z zabawkami

: 12 paź 2020, 11:22
autor: Gracjana
Cześć! Macie swój sprawdzony sklep internetowy z zabawkami? Możecie podzielić się adresami? Rozglądam się za prezentem dla córki, która niedługo ma urodziny. Sami pewni dobrze wiecie, że stacjonarnie ceny zabawek bywają kosmiczne.

Re: Sprawdzony sklep z zabawkami

: 18 paź 2020, 18:45
autor: faris
To się zgadza, ceny zabawek w wielu sklepach przyprawiają o ból głowy. Ja w każdym razie sporo rzeczy zamówiłem i nadal przy okazji zamawiam z kochamzabawki.eu. Sklep jest fajnie zaopatrzony, a zabawki, mimo że niedrogie, to porządne. Dzieciaki zadowolone, więc nie mogę nie polecić ;)

Re: Sprawdzony sklep z zabawkami

: 22 maja 2021, 10:31
autor: Grażka
Ciekawe zabawki znajdziesz także w ofercie sklepu https://www.nikimax.pl. Ja zamówiłam stamtąd drewniany domek dla lalek z okazji urodzin mojej córki. Domek jest wykonany bardzo starannie i estetycznie. Dziecko jest bardzo z niego zadowolone i chętnie spędza czas bawiąc się swoimi lalkami.

Re: Sprawdzony sklep z zabawkami

: 24 maja 2021, 12:00
autor: Julitaś
Hej, nie wiem o jaki przedział wiekowy chodzi, ale jeżeli dla najmłodszych to polecam eko zabawki na stronie ekomaluch. Ogromny wybór zabawek ekologicznych. Jestem przekonany, że tak jak ja docenicie ich jakość.
Jeżeli macie inne strony na których można zakupić wartościowe artykuły dla dzieci i niemowlaków to zachęcam do podesłania linka. Jestem przekonany, że nie jedna osoba skorzysta.

Re: Sprawdzony sklep z zabawkami

: 05 lis 2021, 7:03
autor: Joaśka
Dla mniejszych dzieci bardzo ładne, silikonowe zabawki kupicie na w sklepie online My Mini - https://mymini.pl/. Sa tam fajne kreatywne, kolorowe układanki, matrioszki, foremki do piasku. Ja tam kupowałam dużo rzeczy dla maluszka, gdy kompletowałam wyprawkę (kocyki tetrowe, organiczne kosmetyki, gryzaczki), a później miseczki i kubeczki silikonowe - idealne do nauki jedzenia, nie tłuką sie nie łamią, dziecko może je dowolnie zginać, naciskać czy rzuca. Są w pełni bezpieczne, ładnie wyglądają i są łatwe do mycia.

Re: Sprawdzony sklep z zabawkami

: 15 lis 2021, 15:47
autor: Jasmine11
Joaśka pisze: Dla mniejszych dzieci bardzo ładne, silikonowe zabawki kupicie na w sklepie online My Mini - https://mymini.pl/. Sa tam fajne kreatywne, kolorowe układanki, matrioszki, foremki do piasku. Ja tam kupowałam dużo rzeczy dla maluszka, gdy kompletowałam wyprawkę (kocyki tetrowe, organiczne kosmetyki, gryzaczki), a później miseczki i kubeczki silikonowe - idealne do nauki jedzenia, nie tłuką sie nie łamią, dziecko może je dowolnie zginać, naciskać czy rzuca. Są w pełni bezpieczne, ładnie wyglądają i są łatwe do mycia.
Chętnie zajrzę. A od siebie dorzucę genialny sklep z dziecięcymi ubraniami https://mybasic.pl/czerwona-chustka-p-ni01907.html . Mają tam bardzo duży wybór produktów dla pociech w różnym wieku. Są one oczywiście bardzo dobre jakościowo, a i ceny nie wydają się tutaj jakoś szczególnie wygórowane.