Strona 1 z 1

Części samochodowe - sklepy

: 05 paź 2020, 11:02
autor: Kilian
Cześć. Kto z was kupuje części do auta przez internet i mógłby polecić mi sprawdzony przez siebie sklep online? DO tej pory najbardziej zainteresowała mnie oferta sklepu Malexa. Może o nim słyszeliście?

Re: Części samochodowe - sklepy

: 23 paź 2020, 7:16
autor: Chrystian-71
Pewnie, że znam ten sklep, na dodatek często robię tam zakupy. Ostatnio zamawiałem tarcze hamulcowe. Sądzę, że mają najlepsze ceny i przy tym świetną jakość podzespołów, które są w dodatku objęte gwarancją, a to też bardzo ważne.

Re: Części samochodowe - sklepy

: 10 lis 2020, 13:37
autor: Wiśnia
Ja już od jakiegoś czasu wiernie korzystam z oferty: https://pricedata.eu/genuineautoparts/t ... ort-import. Sprowadzają części zza granicy, wszystkie są testowane, sprawdzone, nigdy się nie zawiodłem, a wybór bardzo duży.

Re: Części samochodowe - sklepy

: 12 lis 2020, 14:01
autor: Dziewczyna
A skoro już o częściach samochodowych mowa, to kto z Was miał kiedykolwiek problem z wałami napędowymi w aucie? Czytałam sobie o nich ostatnio na stronie internetowej https://takiewaly.pl/waly-kardana/ i dowiedziałam się, że w niektórych sytuacjach mogą wymagać one regeneracji, ale niekoniecznie od razu wymiany. Polecam i Wam sobie to poczytać, chyba każdy kierowca powinien taką wiedzę posiadać :)

Re: Części samochodowe - sklepy

: 13 lis 2020, 1:32
autor: melville
To ja mam dla was namiar jeśli chodzi o oświetlenie i części do samochodów - bezpieczniki, czujniki parkowania, ringi CCFL czy spryskiwacze lamp. Odsyłam was do sklepu internetowego Moto Parts https://sklep-otoparts.pl/ Mają szeroki wybór produktów sprawdzonych producentów plus ceny nie wzięte z kosmosu.