Strona 1 z 1

Polecane ubezpieczenie

: 17 wrz 2020, 19:25
autor: ubezman
Czy ktoś wie jak się ubezpieczyć na wypadek jakiegoś wydarzenia losowego?

Ja od siebie polecam https://ubezpieczamy24.com/

Ma same pozytywne opnie.

Jak ktoś nie wie co to ubezpieczenie to polecam poczytać na https://pl.wikipedia.org/wiki/Ubezpieczenie

Re: Polecane ubezpieczenie

: 11 paź 2020, 18:42
autor: łośka
Moim zdaniem nie ma co patrzeć na polecane ubezpieczenia. Przecież samemu można sobie porównać oferty różnych ubezpieczycieli. Ja szukając ubezpieczenia mieszkania znalazłam stronę https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl , na której mogłam porównać oferty i obliczyć składkę. Dzięki temu wiem, która z polis będzie dla mnie najkorzystniejsza. Wiele zależy także od naszych wymagań. Dla mnie zakres ubezpieczenia na duże znaczenie i uważam, że czasem lepiej zapłacić troszkę więcej ale mieć zakres taki, jaki chce się mieć.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 18 paź 2020, 14:29
autor: franka
Myślę że najważniejsze teraz jest między innymi ubezpieczenie dla dziecka bo to zabezpieczenie na przyszłość, po to żeby dziecko miało pieniądze na start w dorosłe życie

Re: Polecane ubezpieczenie

: 19 paź 2020, 15:52
autor: Andrzej1
Najważniejsze to być świadomym tego, czego konkretnie potrzebujecie. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... i/136.html i tam zorientowali się, co może być najbardziej odpowiednie w Waszej sytuacji. Grunt to być świadomym, że w zależności od podjętej przez Was decyzji, będziecie mogli liczyć na ewentualne różne odszkodowanie. Właśnie dlatego powinniście położyć szczególny nacisk na wybór, którego chcecie dokonać.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 20 paź 2020, 14:52
autor: ócfgjnh
Jeśli chodzi o ubezpieczenie dla auta to tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ możecie wyszukać oferty, mają w bazie wielu ubezpieczycieli, wybierzecie i wykupicie tam dla siebie najlepszą polisę. Moja mama tak zrobiła i jest zadowolona więc każdemu polecam takie rozwiązanie.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 20 paź 2020, 15:47
autor: ąffwef
Jeśli o mnie chodzi to ja właśnie też szukam ubezpieczenia dla mojego mieszkania, stara polisa wygasła i nie chciałam przedłużać bo nie były na dobrych warunkach. Znajomy wysłał mi tą https://cuk.pl/porady stronę i mówił żeby poczytała rady jak dobrać wygodną polisę.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 21 paź 2020, 8:16
autor: hannas
Mnie podczas wyboru ubezpieczenia mieszkania pomogły rady znalezione na stronie https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ ... ie-lub-dom. Dowiedziałam się m.in. o tym jak wybrać dobrego ubezpieczyciela, a także co warto ubezpieczyć w domu lub mieszkaniu. Teraz jestem spokojna i w razie uszkodzenia ścian lub podłogi jestem spokojna bo ubezpieczyciel pokryje koszty.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 31 sty 2021, 8:35
autor: paskan
Jeśli chodzi o ubezpieczyciela od OC/AC to ja chętnie posłucham Waszych propozycji. Poprzedni okazał się na tyle podły, że zaniżył mocno wypłate mojego odszkodowania.... dobrze, ze istnieje firma https://rzeczoznawcypolska.pl/ dzieki ktorej uzyskalem dosc sporą doplate jak przekazalem im dokumenty niezbedne. Proces nie trwal dlugo, zalatwilem przez internet wszystko, a przelew z dopłatą poszedł bezpośrednio na moje konto bankowe. Zerknijcie do nich, bo warto!

Re: Polecane ubezpieczenie

: 03 lut 2021, 18:14
autor: Śnieg
Jak jesteśmy przy ubezpieczeniach, to ja poradzę coś w kwestii ubezpieczeń samochodowych, może komuś taka podpowiedź się przyda. Mianowicie, warto przy szukanie firmy ubezpieczeniowej korzystać ze sprawdzonego (nie tylko przeze mnie, ale przez tysiące internautów) rozwiązania, jakim są rankingi internetowe. Tutaj http://kalkulatorocac.pl/ znajdziesz na przykład kalkulator, który pomoże Ci obliczyć składki.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 11 lut 2021, 9:18
autor: Maćko
Współcześnie jest tyle opcji, że trudno się zdecydować. Jednocześnie łatwo trafić na ofertę, która nie okaże się dla nas korzystna. Także trzeba dobrze przemyśleć sprawę. Czasami jeden zapis w umowie akurat dla nas jest kluczowy. Pomogą w tym internetowe rankingi https://zarabiam.net.pl/kredyty/gdzie-n ... -samochod/, bo przedstawiają całościowo ofertę. Jeśli nasza decyzja dotyczy innych kwestii finansowych również można sobie tam poszukać informacji https://zarabiam.net.pl.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 12 lut 2021, 13:46
autor: ŁośKtoś
Polecenia? Właściwie znam jedną firmę, która oferuje naprawdę ciekawe warianty ubezpieczenia. To Prudential. Nas zainteresowało cos takiego jak indywidualne ubezpieczenie na życie. Podwyższa nasz komfort życia. Jakoś spokojniej myślimy o przyszłości naszej i bliskich.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 04 lip 2021, 22:00
autor: Bogusław
Hejka. Ja mogę śmiało polecić tę stronę https://www.dobre-nieruchomosci.pl/firm ... zpieczenia Mieszkam w Gdańsku, a, że jest tam od groma firm ubezpieczeniowych, to zdecydowanie ta wyszukiwarka pomogła znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Muszę dodać, że wszystkie oferty na niej są uczciwe, więc z czystym sumieniem mogę ją grupowicze wam polecić.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 14 lip 2021, 10:44
autor: Śmerfetka29
Czy zastanawialiście się kiedyś , po co się ubezpieczamy ? Moim zdaniem odpowiedź jest dość prosta - ubezpieczamy się na wypadek zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Myślę ,że przy dzieciach takie ryzyko powstania tych zdarzeń jest dość duże :lol: , oj coś wiem na ten temat. Znalazłam na stroni firmy ubezpieczeniowej Unilink świetny temat odnośnie ubezpieczenia dzieci od NNW - https://unilink.pl/aktualnosci/kocham-t ... ieczeniowy .Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt ,że roczny koszt takiego ubezpieczenia to niespełna 40 zł - to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać.

Re: Polecane ubezpieczenie

: 15 lip 2021, 14:53
autor: baśkula
Przyznam szczerze, że sprawdzałem sobie ostatnio wysokość składki dla mojego ubezpieczenia na tej stronie internetowej: https://superpolisa.pl/partner/link4/ jestem naprawdę bardzo zadowolony. Mam wykupione ubezpieczenie w firmie Link4 i przyznam szczerze, że na tej stronie sprawdziłem sobie mu wysokość składki w kilka chwil. Bardzo wygodna opcja k

Re: Polecane ubezpieczenie

: 17 lip 2021, 9:33
autor: tłak
Szczerze, że byłem zainteresowany ofertą firmy ubezpieczeniowej na samochód TUW i byłem ciekaw ile wyniesie mnie składka. Byłem to w stanie sprawdzić bardzo szybki sposób na stronie internetowej: https://superpolisa.pl/partner/tuw/ z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ nie musiałem wychodzić z domu.