Strona 1 z 1

Ozdoby na święta

: 29 sie 2020, 21:20
autor: Dziewczyna
Witajcie,
kiedy zaczynacie kupować ozdoby na święta Bożego Narodzenia? ja zazwyczaj dopiero w październiku, ale ostatnio wpadła mi już w oko jedna szklana bombka w sklepie internetowym Happenings.pl. Czy ktoś z Was miał okazję robić tam kiedyś zakupy?

Re: Ozdoby na święta

: 19 paź 2020, 11:05
autor: bał
Jeśli święta to na pewno dużo światełek. Może nawet pomyślicie o odpowiednim oświetleniu swojego domu. Także jako dekoracje na święta świetnie sprawdzają się wiązanki świąteczne, wianki itp. Zobaczcie sobie co proponuje ten sklep : https://shoperly.pl/pl/lancuchy-na-choinke-448/ Ja tu też znalazłam drzewka doniczkowe, wyglądają jak żywe.

Re: Ozdoby na święta

: 29 paź 2020, 9:39
autor: wałki
Może to nie do końca gadżet reklamowy, natomiast jeśli chodzi o upominek to zdecydowanie (jak dla mnie) wygrywają kosze delikatesowe: https://smaczajama.pl/pl/c/-POLECANE-Na ... eniowy/565 - naprawdę przepiękny prezent. Polecam wam zerknąć, bo w mojej opinii warto skorzystać.

Re: Ozdoby na święta

: 09 gru 2020, 9:55
autor: katkas
Teraz mamy masę różnych ozdób świątecznych, więc każdy znajdzie coś , co odpowiada mu najbardziej. Mnie w oko wpadły choinka na pniu inspiracje i to nawet bardzo :) Zamówiłam właśnie choinkę na pniu do domu. A wy, jakie macie choinki u siebie?

Re: Ozdoby na święta

: 09 gru 2020, 12:49
autor: zośkasamośka
ja kupiłam piękne lampki w kształcie choinek, mnóstwo świet i świąteczny flower box oraz stroik na drzwi. Jeszcze tylko choinka! Kupujecie żywą czy sztuczną?

Re: Ozdoby na święta

: 29 gru 2020, 10:52
autor: parksa
Ostatnio przeczytałam, że można zrobić ozdoby z gumek recepturek i uznałam, że swojej 5-letniej córce na Święta zrobię bransoletkę jako nietypowy prezent. Strasznie się ucieszyła, a mnie przypomniały się dawne czasy jak ze znajomymi robiłyśmy sobie naszyjniki z tych gumek. :D

Re: Ozdoby na święta

: 10 gru 2021, 2:14
autor: agatta
Podstawowa ozdoba to choinka, ja bardzo lubię naszą choinkę na pniu, takie sztuczne choinki w donicy super wyglądają. Sami zobaczcie - https://www.sztuczne-choinki.com.pl/pl/ ... na-pniu/23 my właśnie z Virpol mamy naszą choinkę, konkretnie to sosna "Biały Szron". Dodam, że taka doniczka lepiej się u nas sprawdza także ze względu na koty, które zawsze lubiły zaczepiać bombki wiszące na najniżej położonych gałęziach i kilka w ten sposób stłukły, teraz ozdoby są bardziej bezpieczne :)