Strona 1 z 1

Kredyt na pompę ciepła

: 02 sie 2020, 9:45
autor: Klaudiusz
Cześć. Dowiedziałem się całkiem niedawno, że są specjalne kredyty na ekologiczne rozwiązania w budownictwie. Chcę zainwestować w pompę ciepła, dlatego też taka opcja mnie zainteresowała. Wiecie może, gdzie w Łodzi uzyskam więcej informacji na ten temat?

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 16 sie 2020, 17:52
autor: minerwa1970
Skontaktuj się z doradcami z czasnakredyt.pl. Zajmują się kwestią ekokredytów i wytłumaczą Ci, co powinieneś zrobić, żeby uzyskać środki na zakup pompy ciepła. Są profesjonalni i mają doświadczenie, więc nie ma się czego obawiać.

faktoring niepełny z regresem

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 14 paź 2020, 18:46
autor: kozicazgor
Jak cos sie dowiesz to daj znac bo chetnie sie dowiem (czysta ciekawosc) jak to dziala. My ogolnie mamy ogrzewanie na pelet, kociol 5 klasy zamawialismy od https://piecbud.net.pl/

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 21 paź 2020, 12:01
autor: doboro
jak mi zabrakło na remont to mnie podratowała mnie pożyczka internetowa w aasa . Dostałam dodatkową kasę, tyle ile mi brakowało i to od ręki praktycznie rzecz mówiąc bo przelew był tego samego dnia.

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 30 sty 2021, 17:35
autor: kożuch
ze na panele sloneczne to wiem ze sa dotacje ale cos na pompy.. pierwsze slysze.. ja mam ogrzewanie weglowe, wegiel od sobianka https://sobianek.pl i w planach fotowoltaike ale ze do pompy cos mozna zyskac.. az sie dowiem bo mnie teraz zaciekawil temat

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 10 lut 2021, 0:01
autor: maksikbaksik
Takie celowe pożyczki może pomóc również załatwić firma Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , to firma finansowa, która specjalizuje się właśnie w kredytach. Pomagają w wyborze najlepszego kredytu zarówno osobom indywidualnym jak i firmom. W pewnych obszarach kredyt to inwestycja, która przyczyni się do powstawiania większej ilości oszczędności, również w ujęciu biznesowym

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 06 kwie 2021, 13:00
autor: Miłosz
Pompa fajna sprawa. Jak już brać na nią kredyt, to warto też pomyśleć o komplecie paneli PV. Wtedy robi nam się naprawdę tanie ogrzewanie. Można prawie powiedzieć, że darmowe. Panele od JBGPV doskonale by pasowały. A że to krajowy producent paneli PV to też mają odpowiednią jakość i dobre warunki gwarancyjne.

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 05 lip 2021, 20:35
autor: Tymonnś2
Zobaczcie sobie koniecznie tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/ . Można się tam tam bowiem dowiedzieć więcej na temat bezzwrotnych dotacji dla firm. Myślę, że warto je pozyskiwać, ponieważ w ten sposób nie trzeba angażować swoich środków. Pomyślcie o tym. Różnych propozycji jest naprawdę wiele.

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 05 lip 2021, 21:08
autor: Aśa2
Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://edoradca.pl/oferta/ulga-br-2/ na temat kredytu na innowacje. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji. Warto rozwijać swoją firmę i pozyskiwać fundusze na projekty, dzięki którym można zwiększyć swój dochód.

Re: Kredyt na pompę ciepła

: 23 lip 2021, 20:11
autor: pólka
Dawno nie widziałam takiego celu, ale wcale nie uważam, że nie macie racji. Może się okazać, że finansowanie takiego ogrzewanie kredytem to dobry plan. Możecie tego https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... aw-slaski/ pośrednika o to zapytać. Uważam jednak, że warto też pomyśleć o jakimś dofinansowaniu.