Strona 1 z 1

Valorant nowa gra

: 30 lip 2020, 12:55
autor: Skrarga
Riot Games udowodnił, że potrafi tworzyć esportowe hity, ale czy doświadczenie zdobyte na League of Legends wystarczy aby Valorant zajął miejsce Counter Strike i Overwatch?

Re: Valorant nowa gra

: 30 paź 2020, 15:24
autor: SaturnnyĆ
I nie myślałeś, aby grać w gry, które mogą przynieść więcej pieniędzy? Po co marnować swój czas?

Re: Valorant nowa gra

: 30 paź 2020, 15:33
autor: HowardSilkł
Witaj! Na szczęście nie, od dłuższego czasu nie zajmuję się oszczędzaniem. Oczywiście nie doszedłem do tego od razu, ponieważ praca jako zwykły ślusarz nie da Ci dużo pieniędzy. Ale kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się, co to jest https://www.ranking-kasyn.com/ i gdzie są rozdawane - po prostu żałowałem mojego czasu, który najwyraźniej spędziłem w niewłaściwym miejscu. Myślę, że za pomocą tej ranking kasyn po polsku też powinieneś dobrze zarabiać. Zasadniczo jest dostępny dla wszystkich!

Re: Valorant nowa gra

: 31 paź 2020, 17:04
autor: Mała
Jak dla mnie to jedyne gry w jakie lubię grać to logiczne gry planszowe - https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-log ... 272,k.html Grając w takie gry z bliskimi można bardzo fajnie spędzić czas. Takie gry pobudzają do myślenia, dzięki czemu są takie wciągające i zapewniają świetną rozrywką.

https://rapidfreak.com/building-a-small-storage-shed/

Re: Valorant nowa gra

: 21 gru 2020, 10:40
autor: Róża
Jeżeli jesteście fanem planszówek, to może zainteresuje was nowa gra o nazwie Bitwa Warszawska IPN. Jest tworzona na podstawie wydarzeń z 1920 roku, więc może się spodobać każdemu, kto interesuje się historią. Jest to dość szybka rozgrywka, więc może wam umilić jakiś świąteczny wieczór. Dajcie znać, co o niej sądzicie