Strona 1 z 1

Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 27 lip 2020, 11:35
autor: Walentyna
Co sądzicie o tym, żeby zapisać się na taki wakacyjny kurs niemieckiego?
Tutaj https://www.structura.pl/wakacyjne.html widziałam nawet coś takiego.
Podoba mi się formuła tego kursu.
Można nauczyć się czegoś nowego, ale też w sumie w wygodny sposób, tak bezstresowo.
Co o tym myślicie?

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 24 sie 2020, 15:09
autor: booklo
Wydaje mi się, że wakacje nie są od tego.. Ja wolę zabrać rower, plecak https://www.cosmeticsreviews.pl/2018/08/plecak-vintage-gdzie-kupic-prawdziwy.html i ruszyć w teren niż spędzać czas przed kompem.

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 14 wrz 2020, 8:35
autor: Dziewczyna
A co powiecie na kurs języka niemieckiego w systemie on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy oferuje...Czy ktoś z Was miał może z tą szkołą do czynienia?

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 23 wrz 2020, 9:35
autor: Aligru
Już w sumie po wakacjach, dlatego jeszcze bardziej można zainteresować się tym tematem :D Widziałem, że tutaj mają kursy niemieckiego online i szybki niemiecki: https://youenglish.school/kursy-jezykow ... wroclawiu/

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 07 mar 2021, 10:50
autor: Magduś
Ogólnie fajna sprawa jeśli komuś nie szkoda wakacji :) Ja bardziej preferuję normalną naukę, a wakacje typowo dla odpoczynku i relaksu. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie jest możliwa nauka niemieckiego online, chociażby tutaj https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html i można to robić w zaciszu własnego domu to nie widzę sensu żeby ograniczać się w wakacje. Jednak to tylko moje zdanie :) Każdy zrobi tak jak uważa za słuszne.

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 26 sie 2021, 11:24
autor: kudłata
Mnie potrzebny był kurs języka niemieckiego i to jak najszybciej. Chciałabym podjąć pracę opiekunki dla seniorów w Niemczech, jednak bez znajomości języka nie ma na to szans. Wiadomo, że seniorzy raczej polskiego znać nie będą. O ty, jak szybko przyswoić język dowiedziałam się z poradnika umieszczonego na stronie http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow . Zawiera wiele cennych dla mnie wiadomości.

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 14 wrz 2021, 17:22
autor: mayczak
Jak szukacie dobrego kursu niemieckiego to tutaj https://lincoln.edu.pl/online/ macie szkołę w której można mieć kursy online. Ja z niej skorzystałem jak musiałem nauczyć się języka przed wyjazdem do pracy. Uczą skutecznie, wiedzą jak przekazać wiedzę i profesjonalnie do wszystkiego podchodzą.

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 22 wrz 2021, 12:31
autor: Baśka5
Kursy językowe wakacyjne to bardzo fajna sprawa. Ja zapisałam się na kursy językowe wakacyjne łódź https://akcent-edu.pl/kursy-wakacyjne-ogolne-k-60.html, które by bardzo ciekawe. Dlatego że miałam o wiele więcej czasu to zaczęłam się uczyć języka niemieckiego. Ten język akurat bardzo mi się przyda w życiu :)

Re: Wakacyjny kurs niemieckiego - co sądzicie?

: 30 wrz 2021, 18:35
autor: Iza
Myślę, że jest to bardzo fajna opcja, w wakacje mamy dużo więcej czasu niż w roku szkolnym i jesteśmy bardziej odprężeni i nauka szybciej wchodzi do głowy. Polecam również kurs wakacyjny niemiecki kraków Kusy zawsze warto robić,a zwłaszcza językowe które otwierają nam mnóstwo drzwi.