Strona 1 z 1

grzejnik energooszczędny

: 17 lip 2020, 11:02
autor: magdap
Cześć, zastanawiam się jaki grzejnik energooszczędny kupić? Szukam urządzenia, które sprawdzi się u alergika :)

Re: grzejnik energooszczędny

: 17 lip 2020, 15:19
autor: bogan.suzanne
Czy takie grzejniki nie będą generować zbyt dużo prądu?

Re: grzejnik energooszczędny

: 30 paź 2020, 21:12
autor: włoszka
ja jednak jestem fanka ogrzewania na wegiel. Mamy kociol ktory naprawde dobrze sie sprawdza i jest prosty w obsludze a wegiel zamawiamy ze skladu https://sobianek.pl/ certyfikowany z polskich kopaln :)

Re: grzejnik energooszczędny

: 08 sty 2021, 15:26
autor: MARyśka
Nie jestem pewna, jakie macie grzejniki do kupienia, ale na pewno warto powiedzieć, że grzejniki Imers są ładne. Można z nimi udekorować fajnie łazienkę, salon. Widziałam takie aranżacje, gdzie po prostu one były zdecydowanie centum pomieszczenia, nawet salonu. Zobaczcie, dla mnie są świetne: http://imers.pl/ .

Re: grzejnik energooszczędny

: 20 sty 2021, 11:50
autor: ikśew
My mamy grzejnik elektryczny, na podczerwień, który jest naprawdę energooszczędny, ma on niski pobór energii, a przy tym dobrze grzeje, działa prawidłowo. Kupiliśmy go w sklepie internetowym firmy Stimtalux z Warszawy https://www.stimtalux.com/produkty, który zdecydowanie mogę wszystkim polecić. Mają korzystne ceny, a przy tym szeroki wybór produktów, które wyglądają super, warto skorzystać z ich oferty.

Re: grzejnik energooszczędny

: 10 sie 2021, 12:05
autor: Grześ45
Jeśli chodzi o grzejniki to uważam, że warto rzucić okiem na https://kociolcenowy.pl/7-grzejniki-aluminiowe Jak sami możecie zobaczyć takie grzejniki są naprawdę bardzo dobrej jakości. Sporo osób kupuje takie grzejniki, ponieważ jest to najlepsza opcja.