Strona 1 z 1

reklama firmowa

: 25 maja 2020, 13:00
autor: radzikowa
Ostatnio sporo czytałam o możliwości reklamowania swoich usług w internecie i muszę powiedzieć, że najbardziej przekonuje mnie do współpracy agencja http://influencermarketing.com.pl/ . Nawet jeden znajomy mi o nich opowiadał, a wiadomo że w takiej dziedzinie trzeba być bardzo ostrożnym ale i dokładnym.

Re: reklama firmowa

: 29 maja 2020, 8:47
autor: Dziewczyna
A co sądzicie na temat reklamowania się na targach branżowych? Czy to Waszym zdaniem dobry sposób na promocję własnej firmy? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.retio.pl, że firma RETIO oferuje różnego rodzaju materiały wystawiennicze, które pomóc mogą w profesjonalnej prezentacji własnego biznesu - ścianki reklamowe, lady wystawiennicze itp. Jak myślicie, czy warto je tam zamówić? Czy ktoś z Was miał już z tą firmą do czynienia?

Re: reklama firmowa

: 29 maja 2020, 14:01
autor: klittel
Polecam reklamowanie internetowe, które świetnie się sprawdza na ten czas. Jest wiele stron społecznościowych na których można umieścić reklamę. By reklama była skuteczna powinna się rzucać w oczy. Jest to skuteczna inwestycja na rok 2020, podobnie jak kryptowaluty.

______________________________
bitbay opinie

Re: reklama firmowa

: 29 maja 2020, 14:36
autor: kumpel
no to fajnie

Re: reklama firmowa

: 30 maja 2020, 13:59
autor: mayczak
Ja swoją reklamę zleciłam firmie: virtualpeople.pl . Wcześniej próbowałam wielu reklam lokalnych, które nie przynosiły spektakularnych efektów. Próbowałam też reklamy w internecie na własną rękę, która okazała się równie bezowocna, dlatego postanowiłam oddać się w ręce tej firmy. Oni przeprowadzili kampanię tak, że w końcu moja firma się rozruszała.

Re: reklama firmowa

: 31 maja 2020, 17:40
autor: stefcia
Jak chcesz aby twoja kampania docierała do zdecydowanych odbiorców to musisz ją dobrze stargetować, osobiście polecam Ci pójść na skróty i kasę którą zmarnowałbyś na metodę prób i błędów zainwestuj w agencję reklamową jaką jest http://quality-factor.pl/ która ustawi wszystko tak, że efekty zaczniesz zauważać już po kilku dniach.

Re: reklama firmowa

: 01 cze 2020, 20:39
autor: arkopolo
No a dzialania w sieci internetowej? ja chyba od tego bym zaczela, bo wydaje mi sie, ze naprawde szybko i skutecznie mozna zbudowac pozytywny wizerunek marki :) zobaczcie sobie zreszta na artykuly na http://wommmarketing.pl/ bo swietnie sa napisane. Wskazuja wlasnie na argumenty, ktore przemawiaja na korzysc takiej szeptanki :)

Re: reklama firmowa

: 06 cze 2020, 13:38
autor: qhalvorson
Reklama to istotna kwestia, jeśli zależy nam na ciągłej promocji biznesu.

usg jamy brzusznej nowa huta

Re: reklama firmowa

: 10 cze 2020, 16:08
autor: eryn46
Zastanawiam się nad naklejkami wypukłymi 3d, które znalazłam u tego producenta https://polinal.pl/produkty/naklejki-doming/wypukle-3d/. Nie widziałam u swojej konkurencji takich oryginalnych pomysłów. Wybieram się na targi, potencjalni klienci mogą zwrócić uwagę na moją firmę, dzięki takim innowajcom :)

Re: reklama firmowa

: 11 cze 2020, 10:46
autor: helena27
Reklama to ważna kwestia, trzeba zadbać o jej odpowiednią treść i przekaz.

Re: reklama firmowa

: 11 cze 2020, 21:16
autor: vframi
Nie można też zapominać o reklamie zewnętrznej, jak plakaty czy billboardy.

Re: reklama firmowa

: 22 cze 2020, 21:26
autor: kapone
Oczywiście że tak! Mam wrażenie, że reklama outdoor może być wciąż skutecznym kąskiem dla marketingowców.Podstawa to jednak dynamiczna i oryginalna grafika, która przyciągnie uwagę konsumenta. Ta agencja http://marketingsensoryczny.com.pl/ specjalizuje się w aktywnościach z zakresu marketingu sensorycznego. To własnie design i jednoznaczny claim mogą być gwarantem zainteresowania klienta

Re: reklama firmowa

: 24 cze 2020, 19:12
autor: kazna
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://wedo.pl/dom-mediowy-agencja-mediowa/

Re: reklama firmowa

: 25 cze 2020, 23:32
autor: iworka
Agencja interaktywna http://agencjawomm.pl/ zajmuje się reklamą w sieci, marketing szeptany, który jest przez nich wykonywany dociera do wielu osób i warto zainwestować w tego typu reklamę

Re: reklama firmowa

: 26 cze 2020, 8:52
autor: mayczak
No ja powiem, że temat reklam absolutnie nie jest mi obcy, ale teraz akurat będę stawiała na coś całkiem innego, czyli na odzież reklamową dla moich pracowników od https://www.odziezdoreklamy.pl/7-odziez-robocza Nie miałam czegoś takiego wcześniej w mojej firmie, więc uważam, że jest to konieczne.

Re: reklama firmowa

: 27 cze 2020, 9:24
autor: kumpel
Ja też nie mam w tym temacie wiedzy, więc od razu zdecydowałem się na skorzystanie z usług fachowców w tym zakresie. Wiadomo, że bez reklamy obecnie chyba nie bardzo da się funkcjonować zwłaszcza jeśli firma jest nowa a tym samym nieznana. Zdecydowałem się na fachowca, którego znalazłem na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-lodz/ ponieważ nie znałem nikogo kto świadczy takie usługi. Po zaledwie kilku miesiącach współpracy już wiem, że to była bardzo dobra decyzja :).

Re: reklama firmowa

: 13 lip 2020, 11:46
autor: freddy
Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która wykona dla was materiały reklamowe. Jeżeli mieszkacie w okolicach Iławy to polecam wam skontaktować się z https://www.patrzreklama.pl/ Oni wykonują banery reklamowe, plakaty, naklejki itp.

Re: reklama firmowa

: 22 paź 2021, 18:52
autor: jaśka
Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest również roll up. W artykule https://www.terminowafirma.pl/roll-up-j ... znaczenie/ dowiecie się jakie posiada on dokładne przeznaczenie. Ogólnie nawet ja zastanawiam się nad tym by wykorzystać coś takiego do promowania swojej marki