Strona 1 z 1

Najbezpieczniejszy nocleg na wakacjach?

: 24 maja 2020, 16:45
autor: IMthebest
Gdzie wybrać się na wakacje tak żeby była pewna izolacja od innych, ale też żeby nie był to środek lasu?

Re: Najbezpieczniejszy nocleg na wakacjach?

: 25 maja 2020, 9:43
autor: Raobserwator
Możesz wynająć domek z kominkiem na wodzie, prawie tak bezpiecznie, jakbyś był w środku lasu :) Teraz sporo takich atrakcji noclegowych się pojawiło tyle że domki tego typu znajdziesz wyłącznie nad jeziorami, ale jak twoja rodzina lubi morze to jest opcja w Mielnie.

Mielno od południa graniczy z jeziorem i tam wynajmują domki na wodzie, z kolei do morza 5 min. spacerkiem więc fajna opcja :D Obejrzyj sobie to miejsce na stronie https://hthouseboats.com/domek-na-wodzi ... kominkiem/

Re: Najbezpieczniejszy nocleg na wakacjach?

: 31 maja 2020, 21:56
autor: melka
Jeśli chcecie wynająć apartament, to tutaj https://www.blueapart.pl/apartamenty/wladyslawowo warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktyczny rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Obiekty są bogato wyposażone. Mają różną wielkość. Poza tym ceny są zróżnicowane. Można spokojnie wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań.

Re: Najbezpieczniejszy nocleg na wakacjach?

: 22 wrz 2020, 10:39
autor: menidera
Jeżeli rozglądacie się za porządnym noclegiem nad morzem to polecam wam wybrać się do http://www.lazurosrodki.pl/ Byłam tam w tym roku i mogę powiedzieć że spędziłam tam bardzo udany urlop. Ośrodki te są dobrze zarządzane i mają całkiem niezłe ceny.