Strona 1 z 1

internet

: 24 kwie 2020, 16:00
autor: melville
jakich macie dostawców netu i czy sa ok?

Re: internet

: 09 maja 2020, 1:55
autor: Dzony82
Mam pewien problem, wiecie może jak samemu skonfigurować router? Szukałem różnych poradników ale żaden nie był wystarczająco jasny i zrozumiały. Znalazłem stronę internetową https://panwybierak.pl/blog/jak-skonfig ... eci-wi-fi/ i myślicie, że mogę zrobić tak jak jest tam napisane?

Re: internet

: 13 maja 2020, 16:15
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym https://monitori.pl/pobieranie-plikow-z-youtube/

Re: internet

: 15 maja 2020, 11:09
autor: devlin
ja myślę, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony i pewny dostawca usług. w Białymstoku i okolicach działa firma Elpos, z której usług sama korzystam od prawie roku http://elpos.net/. Jest okej - internet jest szybki i stabilny, oferta na abonamenty TV też całkiem sensowna. Myślę, ze warto wspierać lokalnych dostawców :)

Re: internet

: 18 maja 2020, 12:10
autor: vizzka
agawosia33 pisze: ja myślę, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony i pewny dostawca usług. w Białymstoku i okolicach działa firma Elpos, z której usług sama korzystam od prawie roku http://elpos.net/. Jest okej - internet jest szybki i stabilny, oferta na abonamenty TV też całkiem sensowna. Myślę, ze warto wspierać lokalnych dostawców :)

No ja się właśnie do Elpos będę przenosić. u mnie na ulicy mają nawet swój światłowód więc bajecznie będzie w końcu. Porównywałam ich ofertę z innymi i rzeczywiście są mega konkurencyjni.

Re: internet

: 31 maja 2020, 21:23
autor: melka
A tutaj https://bitdefender.pl/jak-dziala-siec-vpn/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto się tam rozejrzeć i poczytać sobie na temat sieci VPN. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się pomocne. Warto zawsze stawiać na bezpieczne rozwiązania, które oferują nam bezpieczeństwo i prywatność. To jest ważne.

Re: internet

: 20 lip 2020, 15:05
autor: Kenno
Wiem, że niektórzy ludzie zarabiają pieniądze, kupując i sprzedając, ale osobiście nie wierzę, że to nie jest niebezpieczne, wydaje mi się, że wszystkie te gry Book of Dead demo o wiele lepiej i świeższe! spróbuj! Zdecydowanie możesz wybrać coś dla siebie. Co myślisz, że jestem zainteresowany

Re: internet

: 15 sie 2020, 8:58
autor: franka
Mój dostawca internetu oferuje podłączenie do światłowodu symetrycznego, co oznacza, że prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama i jest ona wielokrotnie większa niż 1 Gb/s. Czyli nawet bardzo duże pliki pobierzesz w minimalnym czasie, nie będziesz miał problemów z płynnym przekazywaniem obrazu w trakcie oglądania filmów online, a łącze światłowodowe będzie stabilne nawet przy podłączeniu kilku urządzeń jednocześnie. Mam po prostu najlepszy i najszybszy internet w polsce

Re: internet

: 22 sie 2020, 0:56
autor: marvin
Ja tam jestem zadowolony, mam internet satelitarny i jak najbardziej mogę go polecić. Konkretnie od firmy https://www.kempa-satellite.com/ Dobra jakość, niezła cena, ogółem zdecydowanie warto wziąć ich pod uwagę.

Re: internet

: 20 kwie 2021, 15:49
autor: Brensił
Jeżeli szukacie firmy, która właśnie kompleksowo wykonuje światłowód, zdecydowanie polecam tu kontakt z http://www.sieciswiatlowodowe.com/ mają przede wszystkim dużo doświadczenia, świadczą usługi od A do Z, w sposób kompleksowy. Dla mnie rozwiązanie naprawdę dobre i przede wszystkim skuteczne. Światłowód, jak wiadomo zapewnia najszybszy internet

Re: internet

: 09 maja 2021, 8:08
autor: iłka
Jak chcesz wybrać dobrą ofertę internetu to polecam Ci sie zapoznac z tą ofertą: internet Wrocław Ja mam od nich internet już dłuższy czas, korzystam z niego każdego dnia i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Myśle, że ich oferta zainteresuje także was. Dajcie znać, jaką decyzję podjęliście.

Re: internet

: 23 maja 2021, 10:17
autor: mokka
agawosia33 pisze: ja myślę, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony i pewny dostawca usług.
Dokładnie! Ja nie miałem problemu ze znalezieniem dobrego dostawcy telewizji i internetu i w końcu mogę normalnie i bez przeszkód pracować zdalnie podczas gdy inni domownicy też korzystają z internetu

Re: internet

: 28 cze 2021, 20:56
autor: Łukasz
Macie swój kanał na youtube?? Jeśli tak to zobaczcie na wyświetlenia na youtube bo to da wam dobry wizerunek w mediach społecznościowych. Kontaktujcie się z firmą która jest ekspertem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań by stać się właśnie rozpoznawalnym. Warto współpracować z najlepszymi bo warto dzięki temu można osiągnąć zyski.

Re: internet

: 25 wrz 2021, 22:45
autor: NikośDyzma
Jestem deweloperem budowlanym. Stawiając kompleksy, mieszkaniowe staram się wprowadzać nowe technologie. Do moich nieruchomości, całą infrastruktury światłowodową zakłada firma TSK z Wrocławia https://tsk.wroclaw.pl/oferta/instalacje-swiatlowodowe Instalacje przez nich tworzone są bezawaryjne i oferują najwyższą prędkość internetu. Firma jest rzetelna i terminowa oraz wystawia bardzo dobre ceny za swoje usługi, dlatego z nią współpracuję od bardzo dawna. Śmiało wam wiec mogę ją polecić.

Re: internet

: 27 wrz 2021, 2:14
autor: piasia
Na pewno wybieramy zgodnie z lokalizacją, tam gdzie mieszkamy. W Krakowie sama mogę polecić, tu mieszkam i znam oferty dostawców. https://fiberlink.pl/ nie ma sobie równych jeśli chodzi o warunki, zasięg, obsługę klienta. Nie mam uwag do działania usługi, w razie problemów zawsze można liczyć na ich pomoc.