Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:42

Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Walentyna »

Jakie miejsca możecie polecić na takie wakacje z psem?
Gdzie czworonogi są mile widziane?
Tutaj https://herbalsglamping.eu/dla-psow/ znalazłam jedno świetne miejsce nad morzem.
Podoba mi się takie rozwiązanie.
Kojarzycie coś podobnego? Chętnie zerknę dla porównania.
Awatar użytkownika
kloska
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2020, 18:43

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: kloska »

z psem nie jeździłam dalej niż po Polsce, ale odkąd zdechł to pozwalam sobie na dłuższe i dalsze wyjazdy np. niedawno poleciałam do USA i to była przygoda mojego życia. w kilkanaście dni zwiedziłam najważniejsze miasta, a moje biuro podróży załatwiło wszystko- od przelotów, przez hotele i oczywiście cały harmonogram. wszystko pierwsza klasa :)
Awatar użytkownika
JosephMeekins72
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:04

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: JosephMeekins72 »

nigdy nie zabierałem psa na wakacje... nie miałem takiej potrzeby. Zawsze kiedy wyjeżdżam, zostawiam psa u rodziców. Ma tam dobrze - całe podwórko dla siebie. Generalnie zawsze warto sprawdzić, czy w dane miejsce można zabrać psa. Jak nie ma takiej informacji - należy zadzwonić bądź napisać wiadomość i dopytać.
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:28

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Zośkaka »

Teraz większość hoteli już akceptuje zwierzęta, tyle że zazwyczaj musisz za nie zapłacić więcej niz za ludzi :P
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: paluszek »

Nie jestem pewna, ale sprawdź np. tutaj: https://bristolbusko.pl/. Piękne miejsce na wypoczynek i malownicze tereny do spacerów, może jest opcja rezerwacji pokoju z pieskiem :)
Awatar użytkownika
nyskia12
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:16

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: nyskia12 »

dla mnie wymiana przystanek tleń nie dość że akceptują psy to jeszcze jest duuużo miejsc gdzie można spacerować i jeździć na rowerze ;)
Awatar użytkownika
Maggie6
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2020, 11:04

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Maggie6 »

Polecam miejscowość Rzym na Kaszubach, gospodarstwo się nazywa AgroRzym. My byliśmy oczarowani łąkami a nasz psiak stawem z żabami. Na wyciągnięcie ręki są 2 jeziora i piękne leśne trasy. Udanych wakacji!
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: booklo »

Polecam Mazury, ale pamiętaj, żeby zawsze mieć przy sobie małe torebki damskie z niezbędnymi rzeczami dla pieska. Jakiś odkleszczacz, butelka wody itp.
gts.travel.pl
Zębska

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Zębska »

My jeździmy głownie nad nasze polskie morze. Teraz sporo pensjonatów, hoteli i restauracji chętnie gości psy. Większym zmartwieniem są upragnione spacery po łące, wycieczki do lasu, pikniki nad wodą, ponieważ w tych miejscach istnieje największe prawdopodobieństwo ukąszenia psa przez kleszcze https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/p ... cz-lakowy/ A jak pamiętamy lato było ciepłe i deszczowe, więc kleszcze zwiększyły swoją aktywność. Jak chronić przed nimi naszego psa?
michalinaZś

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: michalinaZś »

Super lokalizacja bliziutko do morza, komfortowo, pieski mile widziane. Dobry stosunek jakosci do ceny. Wczasy które zapamiętamy na długo. Polecam Domki Rowy Różana 8. www.domki-rowy.pl :D
michalinaZś

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: michalinaZś »

Domki w Rowach na Różanej 8 to wymarzone miejsce na urlop dla rodziny z psem. Domki o wysokim standardzie w pełni wyposarzone, w przepięknym i spokojnym otoczeniu, sporo miejsca do biegania dla psów i dzieci :-) w okolicy przepiękne niezatłoczone plaże :-). www.domki-rowy.pl
Juliaa

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Juliaa »

Myślę, że ze zwierzakiem najlepiej wybrać się w jakieś spokojne miejsce z dużą ilością zieleni. Ja ze swoją rodziną i psem wybrałam się w ubiegłym roku do Ustronia. Tam mieliśmy zarezerwowane pokoje w willi „Grażyna”. Mieliśmy bardzo blisko do centrum oraz okolicznych szlaków turystycznych. Od rana do wieczora zwiedzaliśmy okolice i nawet przez chwilę się nie nudziliśmy. W tym roku natomiast planujemy wybrać się na Mazury, ponieważ mamy tam rodzinę.
Juliette

Re: Wakacje z psem - gdzie pojechać?

Post autor: Juliette »

Polecam Domki w Rowach na Różanej 8 to wymarzone miejsce na urlop dla rodzin z psem. Domki o wysokim standardzie, właścicielka miła widać że kocha pieski. Plaża dedykowana dla psów, niedaleko spacerkiem przez lasek. Na ośrodku plac zabaw dla dzieci na pewno wrócimy. www.domki-rowy.pl
Polecam Domki w Rowach na Różanej 8 to wymarzone miejsce na urlop dla rodzin z psem. Domki o wysokim standardzie, właścicielka miła widać że kocha pieski. Plaża dedykowana dla psów, niedaleko spacerkiem przez lasek. Na ośrodku plac zabaw dla dzieci na pewno wrócimy. www.domki-rowy.pl

usl solar
ODPOWIEDZ